زمان بارگزاری این صفحه: 12:14 AM UTC

دولت از محل یارانه‌ها برای توسعه تولید و صنعت کشور هزینه کند

نماینده مردم فومن و شفت: یارانه کسانی که نیازی به آن ندارند بایدتوسط دولت قطع و به توسعه کشاورزی، تولید و صنعت اختصاص یابد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه دولت در مجموع ۴۳ هزار میلیارد تومان یارانه پرداخت می‌کند، گفت: یارانه کسانی که نیازی به آن ندارند بایدتوسط دولت قطع و به توسعه کشاورزی، تولید و صنعت اختصاص یابد.

صدای گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از فومن، ناصر عاشوری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون جدید فرماندار این شهرستان با اشاره به اینکه انتظار ما از دولت در بحث تولید حمایت از کشاورزان است، اظهار کرد: این حمایت با ارائه تسهیلات به صورت عام موثر است و دولت باید شرایط را برای کشاورزان به گونه‌ای فراهم کند تا سال زراعی جدید امید بیشتری داشته باشیم.
وی با اشاره به اهمیت تولید در بخش کشاورزی، افزود:کسانی که نیازی به یارانه ندارند باید یارانه آنها قطع شود تا از این مبلغ 43 هزار میلیارد تومان که سرجمع یارانه داده می‌شود در بخش کشاورزی، تولید و صنعت اختصاص یابد.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معضل بیکاری جوانان و مشکلات بیکاری برای این نسل، گفت: این مسائل ممکن است مشکلات مختلفی را به دنبال داشته باشد.
عاشوری با اشاره به اینکه مراسم تودیع و معارفه فرصت خدمتگذاری به مردم است، تصریح کرد: انتظار ما از مسئولان این است که در 30 سال خدمت، صادقانه و با افتخار بازنشسته شوند و در کنار آن ضمیر روشن و وجدان راحت داشته باشیم به همین دلیل باید عملکرد خود را خودمان روزانه محاسبه کنیم.
وی حمایت از مسئولان را وظیفه نمایندگان دانست و گفت: اگر نقد می‌کنیم از سر دلسوزی است و دولت نشات گرفته از آرای مردم است و ما در مقابل قانون باید تسلیم باشیم و دولت را تقویت کنیم، باید مصالح و منافع ملی و کشور را به تفکرات حزبی و سیاسی ترجیح دهیم.
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در خصوص 43 هزار میلیارد تومان یارانه که دولت سرجمع پرداخت می‌کند و عده‌ای سرمایه‌گذار، کارخانه‌دار و خارج از کشور این یارانه را دریافت می‌کنند، گفت: باید یارانه از آنها گرفته شده و قطع شود.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه