زمان بارگزاری این صفحه: 7:21 PM UTC

دولت با تمام توان برای برطرف کردن مشکلات تلاش می کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با قدردانی از تلاش های دکتر حسن روحانی رییس جمهوری گفت: دولت یازدهم با تمام توان، برای برطرف کردن مشکلات تلاش می کند.

به گزارش صدای گیلان ، آیت الله زین العابدین قربانی شامگاه چهارشنبه در دیدار سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: باید با بهره گیری از ظرفیت افرادی همچون شما، بر مشکلات فائق آییم.

وی با اشاره به وجود مشکلی بزرگ در بخش مسکن گفت: در گذشته، بشارت هایی در این خصوص داده می شد و آمارهایی هم اعلام و در چند نوبت، از مردم پول هایی گرفته شد ولی مشکل مسکن همچنان وجود دارد.

به گزارش ایرنا ، امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه باید برای رفع مشکل مسکن مردم اقداماتی اصولی انجام پذیرد، خاطرنشان کرد: هرچند این موضوع، کار اصلی تامین اجتماعی نیست ولی این سازمان می تواند گام هایی برای رفع این دغدغه ها بردارد.

آیت الله قربانی همچنین از مسوولان و پرسنل بیمارستان رسول اکرم(ص) رشت قدردانی کرد و گفت: امکانات خوبی در این مجموعه درمانی وجود دارد و به مردم، خدمات ارائه می شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان از تلاش های مجدانه دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای ایجاد تحولی اساسی در نظام سلامت کشور تشکر کرد.

سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز در این دیدار گفت: ما سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و هدف ما از خدمت، کسب رضایت مردم است.

وی از اهداف سفر خود به گیلان را بازدید از مراکز درمانی تامین اجتماعی استان و رسیدگی به مشکلات بیمه شدگان این سازمان در گیلان عنوان کرد.

تامین اجتماعی گیلان دارای 25 واحد اجرایی، 9 شعبه اقماری و چهار کارگزاری بخش خصوصی است.

یک میلیون و یکصد هزار نفر در گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه