زمان بارگزاری این صفحه: 12:02 AM UTC

دومین نشست مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

صدای گیلان – جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه گفت: دومین نشست مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه اشرفیه در کانون فرهنگی بسیج این شهرستان برگزار شد.

به گزارش صدای گیلان به نقل از سپاه نیوز؛سرگرد فیضیان با بیان اینکه حرکت به سمت جامعه اسلامی شتاب بیشتری یافته است اظهار کرد: در آغاز دهه چهارم که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به دهه پیشرفت و عدالت نام گرفته، گسترش کمی و کیفی بسیج و تحقق بسیج ده ها میلیونی که به عنوان تشکل واقعی حزب الله مطرح می باشد؛ از ضرورت های لازم است.

وی حضور سازمان یافته نخبگان، فرهیختگان، اندیشه ورزان انقلابی را جهت مشارکت در تحقق جامعه اسلامی مهم برشمرد و گفت: بسیج ناحیه آستانه اشرفیه با تشکیل مجمع عالی بسیج شهرستان با حضور برجسته ترین افراد صاحب نظر از همه اقشار و اصناف جامعه و با سامان دهی کارگروه های تخصصی و موضوعی زمینه استفاده از همه ظرفیت های شهرستان را در جهت تحقق اهداف مشخص شده از سوی سازمان فراهم نموده است.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با تاکید بر اهداف نشست مجمع عالی بسیج یادآور شد: در این نشست با توجه به نامگذاری سال 1393 به عنوان سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” و همچنین در راستای فرمایشات و دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری در خصوص مساله مهم فرهنگ و مشکلات و چالش های فرهنگی که شهرستان آستانه اشرفیه با آن روبرو است مورد بررسی قرار می گیرد.

فیضیان خاطرنشان کرد: در این نشست تلاش می شود مساجد را که به عنوان یک پایگاه فعال و برتر فرهنگی مطرح هستند فعال سازی نموده و با ارائه یک طرح بومی و محلی در این جهت و معرفی مساجد موفق و الگو گامی اساسی را در جهت رفع مشکلات و چالش های فرهنگی شهرستان برداریم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه