زمان بارگزاری این صفحه: 1:17 AM UTC

دو عکس منتشر نشده از «شهید فرهاد خوشه بر»

صدای گیلان – شهید فرهاد خوشه بر، در شامگاه یکشنبه ۱۰ اسفند در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دو عکس منتشر نشده از «شهید فرهاد خوشه بر»

به گزارش ماسال نیوز، شهید فرهاد خوشه بر، متولد سال ۱۳۶۰، بسیجی پایگاه مقاومت کوشالشاه لنگرود و پاسدار تیپ دوم میرزا کوچک مریدان، در شامگاه یکشنبه ۱۰ اسفند در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

مطالب بیشتر؛

  • به یاد شهید «فرهادخوشه بر»؛ سلام بر پدر شهیدم شهید "فرهاد خوشه بر" فرزند غلام، متولد سال ۱۳۶۰ ، بسیجی پایگاه مقاومت کوشالشاه لنگرود و پاسدار تیپ دوم میرزا کوچک، شامگاه یکشنبه ۱۰ اسفند در کشور سوریه به شهادت رسید.
  • 20 برند مشهور و ارزشمند دنیا در جهان کنونی برند ها خود دارای هویت هستند و خیلی از آنها با قدرت و تاثیر گذاری ای که دارند حتی هویت سازی کرده و ساختار منحصر به فرد خود را می سازند و خلاصه جهان زیستی جدیدی ای را بوجود می آورند.برخی از این شرکت ها از بسیاری از دولت ها و کشورها هم قوی تر و تاثیر […]
  • موضع گیری پاپ علیه داعش. صدای گیلان - پاپ فرانسیس در سفر به خاورمیانه از رهبران سیاسی و مذهبی خواسته است علیه حملات تندروهای گروه دولت اسلامی به مسیحیان سخن بگویند.
  • گیلان، تهران و مازندران دارای پایین ترین نرخ باروری براساس آمارهای رسمی مازندران به همراه تهران و گیلان از استان هایی هستند که از پایین ترین نرخ باروری کلی برخوردارند.
  • راه‌اندازی خط ارتباطی 111 مردم گیلان با رئیس جمهور استاندار گیلان گفت: خط ارتباطی 111 با ظرفیت بسیار بالا برای ثبت درخواست‌ها و پرسش‌های مردم گیلان از رئیس جمهور 24 ساعت قبل و 24 ساعت پس از سفر فعال شده و پس از یک ماه پاسخ دریافت […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه