زمان بارگزاری این صفحه: 2:34 AM UTC

دو وقف توسط واقفين خيرانديش تالشي

صدای گیلان – سي هشتمين و سي نهمين وقف استان گیلان در سال 93 ، توسط واقفين خيرانديش تالشي و در روستاي ميانرود شهرستان رضوانشهر به ثبت رسید .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام والمسلمين حسيني ، رئيس اداره اوقاف و امورخيريه شهرستان تالش با اعلام این خبر گفت : وراث مرحوم قلي پورمرتضي و جناب آقاي غلامرضا خوشگو ، واقفين خیر اندیش تالشي سي هشتمين و سي نهمين وقف استان گیلان را در سال 93 را به نام خود ثبت کردند .

 

حسيني افزود: وراث مرحوم پورمرتضي یک قطعه زمین بمساحت 250 مترمربع زمين به ارزش يك ميليارد و دويست و پنجاه ميليون ريال و آقاي غلامرضا خوشرو نيز يك قطعه زمين بمساحت 150 مترمربع به ارزش هفتصد و پنجاه ميليون ريال در بخش روستاي ميانرود شهرستان رضوانشهر و به جهت احداث و توسعه ساختمان مسجد حضرت رسول اكرم(ص) اين شهرستان وقف نمودند .

مطالب بیشتر؛

  • انقلابي كه به مردم متكي است با مردم نيز مي ماند/ تصاویر استاندار گيلان در جمع راهپيمايان ۲۲ بهمن و در مصاحبه با خبرنگاران گفت: حضور گسترده مردم در مراسم باشکوه ۲۲ بهمن نشان مي دهد ؛ انقلابي كه با مردم آغاز شد وبه مردم متكي است با مردم نيز مي […]
  • صدور مجوز فعالیت پایگاه اطلاع رسانی گیل خبر صدای گیلان - در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات برای پایگاه اطلاع رسانی گیل خبر مجوز فعالیت صادر شد.
  • “سونامی طلاق” در راه است این روزها آمار طلاق به شکل نگران کننده‌ای در حال افزایش است و اگر همین طور پیش برویم باید منتظر پدیده‌ای به نام «سونامی طلاق» در کشور باشیم. این روزها دادگاه‌های خانواده میزبان زوج‌های جوانی است گهگاه با جنجال و اکثراً به صورت توافقی خواستار طلاق هستند، کافی است یک ساعت در راهروی […]
  • محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان شد طی حکمی از سوی محمدباقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، محمدعلی (کیوان) محمدی به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان منصوب شد.
  • زندانی افشاگر خرابکاری هسته ای آمریکا علیه ایران یک کارمند سابق سازمان جاسوسی آمریکا "سیا" به اتهام افشای اطلاعات محرمانه مربوط به نقشه های واشنگتن برای خرابکاری و خنثی کردن برنامه هسته ای ایران به زندان محکوم شد.

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه