زمان بارگزاری این صفحه: 6:15 PM UTC

دو گیلانی در جمع پژوهشگران برتر نهاد کتابخانه های عمومی کشور

یک کتابدار گیلانی و یکی از کارشناسان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی استان جزو پژوهشگران برتر کشور در حوزه تولید مقاله و پژوهش در زمینه مسائل کتاب و کتابخوانی انتخاب شدند.

به گزارش صدای گیلان ، اداره کل پژوهش و نوآوری نهاد در راستای حمایت از تولید علم در کتابخانه های عمومی و تقویت متون و ادبیات مرتبط با آن اقدام به اجرای مرحله دوم نظام جامع تشویق پژوهشگران کرد که در پایان از بین 149 اثر منتشرشده کارکنان نهاد، 119 اثر مربوط به 68 پژوهشگر برتر تشویق شدند.

بر اساس اعلام اداره کل پژوهش و نوآوری نهاد کتابخانه های عمومی کشور«طاهر کوچکی تاجانی، کارشناس برنامه ریزی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان و مریم حسن زاده، کتابدار کتابخانه شهید داوود نشاطی شهرستان بندر آستارا به دلیل مجموعه فعالیت‌هایی که در حوزه تولید مقاله و پژوهش در زمینه مسائل کتاب و کتابخوانی به انجام رسانده بودند جزو پژوهشگران برتر استانی حاءز شرایط تشویق از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور شدند. گفتنی است این دو سال گذشته نیز عنوان پژوشگر برتر استانی را به خود اختصاص داده بود.

پژوهشگران برتر

در همین زمینه هادی بادروح سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در همین راستا با انتشار پیامی این موفقیت را به طاهر کوچکی تاجانی و مریم حسن زاده تبریک گفت:

متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک حرکت متعالی انسان و جامعه انسانی از خود به سوی مبدا هستی بدون اندیشه، تفکر و تحقیق امکانپذیر نخواهد بود. اندیشه ورزی و پژوهشگری از عمیق ترین و کارآمدترین خدمات به جامعه انسانی است. بدینوسیله ضمن تبریک این موفقیت به شما افتخار آفرینان عرصه پژوهش و نوآوری استان ، قدردان شایستگی های شما به عنوان پژوهشگران برتر سال ۱۳۹۳ در حوزه تولید علمک در کتابخانه های عمومی هستیم. امید است با تلاش مداوم و گام های استوار شما محققین شاهد شکوفایی و بالندگی میهن اسلامی در همه عرصه های علمی و پژوهشی باشیم».

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه