زمان بارگزاری این صفحه: 9:01 AM UTC

دیدار اعضای ستاد دکتر روحانی در گیلان با دبیر حزب اعتدال و توسعه استان

صدای گیلان – دکتر کیوان محمدی مشاور عالی استاندار و دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان در جلسه ای مشترک با اعضای ستاد دکتر حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان بر همیاری همفکران برای موفقیت دولت اعتدال در گیلان تاکید کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر کیوان محمدی مشاور عالی استاندار گیلان و دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان در جلسه ای مشترک به اعضای ستاد دکتر حسن روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بر همیاری همفکران برای موفقیت دولت اعتدال در گیلان تاکید کرد.

به گزارش گیلانشهر، محمدی در جمع فعالان اعتدال گرای گیلان گفت که همفکران و تلاشگران ستادهای انتخاباتی رییس جمهور باید بر تلاش در استان و اطلاع رسانی به مردم بابت خدمات دولت در همه بخش ها فعال باشند.

دیدار اعضای ستاد دکتر روحانی در گیلان با  دبیر حزب اعتدال و توسعه استان

مشاور عالی استاندار گیلان، فعالان ستادهای انتخاباتی را اولین کسانی دانستند که به دکتر روحانی کمک کردند گفت:
چون این افراد در ایجاد دولت اعتدال نقش آفرینی های غیر قابل انکاری داشته اند به نوعی صاحب این دولت هم محسوب می شوند به همین دلیل همچنان باید برای اثربخشی دستگاههای اجرایی در استان تلاش کنند.

محمدی با دعوت از اعضای ستاد روحانی در استان گیلان به حضوری فعال تر گفت شما باید به دولت کمک کنید و از شما دوستان عزیز می خواهم برای بهبود شرایط استان تلاش مضاعف داشته باشید.

دیدار اعضای ستاد دکتر روحانی در گیلان با  دبیر حزب اعتدال و توسعه استان

گفتنی است از جمله حاضران در این جلسه مهدی کارگر رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان آستانه اشرفیه، سید مهدی رجایی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان لنگرود، سعید اکبرنیا رییس ستاد انتخابات ریاست جمهوری دکتر روحانی در شهرستان رودبار، فرهاد آهنی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان آستارا، علی شفاهی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان فومن، علی بزرگ بشر رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان لاهیجان و زحمتکار عضو ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در رشت بودند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه