زمان بارگزاری این صفحه: 6:48 AM UTC

دیدار مردم گیلان با رئیس جمهور؛ ساعت 9صبح چهارشنبه در ورزشگاه عضدی رشت

مردم گیلان ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 26 فروردین ماه جاری با رئیس جمهوری در ورزشگاه شهید عضدی رشت دیدار می‌کنند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دیدار مردمی گیلان ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 26 فروردین ماه جاری با حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در ورزشگاه شهید عضدی این شهر برگزار می‌شود.

 

این روزها گیلان در تب و تاب میزبانی از رئیس جمهوری و هیئت همراه اوست تا بار دیگر نشان دهند مهمان‌نوازی مردم این استان زبانزد خاص و عام است.

 

استاندار گیلان درباره سفر هیئت دولت به این استان اظهار کرد: مردم گیلان خود را برای استقبال از رئیس جمهوری آماده می‌کنند و این استان مهیای حضور هیئت دولت است.

 

محمدعلی نجفی با بیان اینکه رئیس جمهور روز چهارشنبه با هیئت همراه وارد گیلان می‌شود، تصریح کرد: رئیس جمهور در این سفر با علما، نخبگان و مردم دیدار می‌کند.

 

وی برگزاری نشست توسعه گیلان با سرمایه‌گذاران و حضور در شورای اداری این استان را از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور عنوان کرد.

 

استاندار گیلان با اشاره به اینکه وزرا نیز به عنوان رئیس جمهور به دیگر شهرستان‌های استان سفر می‌کنند، خاطرنشان کرد: در سفر هیئت دولت به گیلان موضوعات مختلفی مانند راه‌آهن، و ادامه آن تا انزلی و آستارا، 11 کیلومتر آزاد راه و تعدادی دیگر از پروژه‌های مهم این استان پیگیری می‌شود.

 

رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز با موثر خواندن سفر هیئت دولت به این استان تصریح کرد: امیدواریم سفر رئیس جمهوری به گیلان همراه با خیر و برکت برای مردم این استان باشد.

 

محمود شکری با بیان اینکه مردم گیلان در سفر هیئت دولت به این استان به دنبال گرفتن حق خود هستند، اظهار کرد: مردم گیلان از رئیس جمهور می‌خواهند عدالت در توزیع ثروت رعایت شود.

 

وی با اشاره به استقبال مردم گیلان از هیئت دولت یادآور شد: امیدواریم در سال همدلی و همزبانی مردم گیلان استقبال خوب و شایسته‌ای از هیئت دولت داشته باشند.

 

گفتنی است، رئیس جمهوری پانزدهمین سفر استانی خود و نخستین سفر در سال جاری را به گیلان اختصاص داده است./منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه