زمان بارگزاری این صفحه: 4:00 AM UTC

دیدار وزیر بهداشت با آیت الله قربانی

صدای گیلان – در دیدار وزیر بهداشت با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان ، دکتر سید حسن هاشمی ضمن اعلام آمادگی وزارت بهداشت در خصوص استقرار برنامه جامع سلامت در گیلان گفت : ما آمده ایم تا کمک کنیم .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در دیدار وزیر بهداشت با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان ، دکتر سید حسن هاشمی ضمن اعلام آمادگی وزارت بهداشت در خصوص استقرار برنامه جامع سلامت در گیلان گفت : ما آمده ایم تا کمک کنیم .

در نشست صمیمانه وزیر بهداشت با آیت الله قربانی با حضور استاندار ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، ریاست دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسئولین استانی به انجام رسید ، دکتر حسن هاشمی اظهار کرد : استان گیلان همه زیرساخت های خدمتی اش از جمله بهداشت و درمان فرسوده است و ما حاضریم با این وحدت رویه که در استان است ، حمایتهای لازم را جهت استقرار یک برنامه جامع سلامت برای کل استان گیلان داشته باشیم و این کمترین کاری است که می توان انجام داد .

showimage

در این دیدار صمیمانه نماینده ولی فقیه در استان نیز ضمن اشاره به فعالیتهای شبانه روزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان تصریح کرد : در حال حاضر وحدت فکری و عملی خوبی در استان گیلان وجود دارد به طوری که دوستیها ، مشکلات را حل کرده و ما امروز همه طرفدار خدمتیم ، خدمت به انسانیت و فدایی مردم بودن و خدا را شاکریم که امروز شاهد رضایتمندی مردم نیزهستیم .

 

دکتر برزیگر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولین کشوری توانمند در دولت یازدهم گفت : همیشه خدا را شاکر هستم که فرصت خدمت به مردم را برای من ایجادکرد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه