زمان بارگزاری این صفحه: 8:59 PM UTC

ذبح و به صلیب کشیدن مبارزان کُرد توسط داعش/ تصاویر(۱۸+)

صدای گیلان – شکست سنگین گروه تکفیری داعش از مبارزان کرد در جنوب حسکه باعث شده تا این گروه به جنایت‌های هولناک در حسکه دست بزند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

تذکر؛ تصاویر شدیدا تاسف اور و آزار دهنده است ، لذا توصیه می شود در صورت حساسیت ، به ادامه مطلب مراجعه نکنید.

نیروهای کُرد سوری به همراه نظامیان ارتش این کشور پس از پاکسازی بیش از ۳۰ روستا و مزرعه از لوث عناصر گروه تروریستی داعش در جنوب استان حسکه عملیات نظامی خود در جبهه شمالی حومه این شهر را گسترش داد.

به گزارش صدای گیلان، نیروهای ارتش توانستند حمله عناصر داعش از سه محور در جنوب حسکه را سد کنند و پس از تسلط یافتن بر این ۳۰ روستا با کمک نیروهای دفاع ملی و عشایر بطور کامل جاده‌های راهبردی مواصلاتی میان ناحیه تپه براک و جاده بین المللی حسکه قامشلی را در اختیار گرفت.

به گفته منابع نظامی، عناصر داعش حمله شکست خورده‌ای را علیه مواضع ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در جنوب شهر الحسکه ترتیب دادند تا از شدت فشار وارده بر تروریستهای محاصره شده در بخش شمالی بکاهند.

گروه تروریستی داعش که با تغییر نام دادن استان حسکه آنرا ولایت برکه نام نهاده پس از این شکست ۷ نفر از نیروهای کُرد مردمی سوریه را که به اسارت گرفته بود اعدام کرد.

تروریست‌های بزدل داعش با انتشار تصاویری از این جنایت هولناک خود اعدام آنها را به تلافی همکاری با نیروهای ارتش در جنوب حسکه عنوان کرده‌اند.

جلادان داعش سه تن از مبارزان کُرد موسوم به یگان‌های حفاظت از مردم را سر بریده و چهار تن دیگر را پس از اعدام کردن به صلیب کشیده و در یکی از خیابان‌های حسکه به معرض دید عموم قرار دادند.

مبارزان کُرد طی روزهای گذشته با حمایت مسیحیان آشوری سوریه، شهر سوق‌الجیشی «تل‌حمیس» در استان حسکه را که هم‌مرز با عراق و ترکیه از تروریست‌های تکفیری داعش باز‌پس‌گرفتند.

آزادسازی شهر تل‌حمیس یک «پیروزی بزرگ» برای کُردها محسوب می‌شود چرا که یکی از مسیرهای مهم پشتیبانی داعش قطع شده است.


منبع؛ ابنا24

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه