زمان بارگزاری این صفحه: 6:46 AM UTC

رؤسای اداره‌های تالش نباید وارد مباحث انتخابات شوند

تالش – صدای گیلان؛ فرماندار تالش گفت: رؤسای اداره‌های تالش نباید وارد مباحث انتخابات به غیر از وظایفی که قانون تعریف کرده است، شوند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار تالش گفت: رؤسای اداره‌های تالش نباید وارد مباحث انتخابات به غیر از وظایفی که قانون تعریف کرده است، شوند.

علی فتح‌اللهی  در سومین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال جاری اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های عمده تالش در بحث کشاورزی است.

 

وی با بیان اینکه در سال زراعی قرار داریم و احتمال خشکسالی وجود دارد، افزود: تلاش اعضای کمیته تخصیص آب جای قدردانی دارد و می‌طلبد که کشاورزان نیز در زمینه استفاده بهینه از مباحث آب در زمین کشاورزی و شرب همراهی خوبی داشته باشند.

 

فرماندار تالش با اشاره به اینکه همدلی و همزبانی در تمام مراحل اداری و زندگی می‌تواند برای ایجاد اتحاد و یکدلی در روند توسعه هر منطقه اثرگذار باشد، افزود: این همدلی در سفر رئیس جمهور به گیلان عینیت یافت و مردم استقبال کم‌نظیری از هیئت دولت داشتند.

 

وی با تصریح بر اینکه اقدام‌هایی که در بحث هسته‌ای رخ داده حاصل همدلی و همزبانی است، خاطرنشان کرد: باید همدلی و همزبانی را در عمل نشان دهیم و پیرو خوبی برای ولایت فقیه باشیم.

 

فتح‌اللهی امنیت، آرامش و آسایش کشور را حاصل همدلی، وحدت و اتحاد دانست و گفت: ولایت فقیه بزرگ‌ترین نعمتی است که خداوند به مردم کشور ما ارزانی داشته و باید قدر این موهبت را بدانیم.

 

وی به موضوع انتخابات در سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: از نظر اداری وارد مقوله انتخابات شدیم، هر چند برای مردم تالش از سال پیش این مسئله ملموس بود.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه هیچ کدام از رؤسای اداره‌ها حق دخالت و ورود در مباحث انتخابات به غیر از وظایفی که قانون تعریف کرده است را ندارند، افزود: نباید جهت‌دهی‌ها نگرانی را در بین مردم ایجاد کند.

 

وی با اشاره به اینکه تا زمانی که ثبت رسمی انتخابات آغاز نشده کسی را به رسمیت نمی‌شناسیم، اظهار کرد: تاکید بر این است که تحت هیچ شرایطی وارد این مقوله‌ها نشویم.

 

فتح‌اللهی با بیان اینکه امسال شاهد تغییر یکی از بخشداران تالش بودیم، تصریح کرد: ایرج شاهی سکانداری بخشداری حویق را در دست گرفت.

 

وی معرفی شهردار جدید را از دیگر تغییرات تالش در سال جاری عنوان کرد و گفت: ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر تالش در رعایت بحث همدلی و همزبانی، در کم‌ترین وقت یعنی قبل از آغاز سال جدید شهردار این شهر را انتخاب کرد.

منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه