زمان بارگزاری این صفحه: 3:56 AM UTC

رئیس‌جمهور ترکیه به احمدی‌نژاد گفت اینجا هم کاندیدا شوی رای می‌آوری

مخالفان احمدی نژاد هم می دانند احمدی نژاد عزمی ندارد. اینکه پیوسته می گویند جلساتی دارد و در حال برنامه ریزی برای انتخابات است، شانتاژ مطبوعاتی است و خودشان می دانند که چیزی نیست، همه چیز شفاف است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک سایت نزدیک به احمدی نژاد نوشت: حجت الاسلام والمسلمین بهمن شریف زاده(از نزدیکان مشایی) با بیان اینکه امروز محبوببت دکتر احمدی نژاد فقط مختص به ایران نیست بلکه در بسیاری از کشورهای جهان این محبوبیت وجود دارد، گفت: عبدالله گل رئیس جمهور پیشین ترکیه در دیدار با دکتر احمدی نژاد خطاب به وی گفت اگر شما در این جا هم کاندیدای ریاست جمهوری شوید حتما رای خواهید آورد. این امر میزان محبوبیت دکتر احمدی نژاد را نشان می دهد.


شریف زاده در پاسخ به این سوال که آیا احتمال بازگشت جریان احمدی نژاد به فضای سیاسی وجود دارد، گفت: در واقع این سوال باید به دو سوال تجزیه شود و باید پرسید آیا احمدی نژاد عزمی برای ورود به مسائل سیاسی دارد و دیگر اینکه مردم از او چه می خواهند. آقای احمدی نژاد می گوید من هیچ عزمی ندارم برای ورود به عرصه سیاست ندارم. در مقابل مردم شدیدا خواهان بازگشت او به عرصه سیاسی و حضور در انتخابات هستند. مخالفان احمدی نژاد هم می دانند احمدی نژاد عزمی ندارد. اینکه پیوسته می گویند جلساتی دارد و در حال برنامه ریزی برای انتخابات است، شانتاژ مطبوعاتی است و خودشان می دانند که چیزی نیست، همه چیز شفاف است. احمدی نژاد نه حرف مخفی دارد و نه جایی برای مخفی کردن سخنانش./صراط نیوز

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه