زمان بارگزاری این صفحه: 11:04 AM UTC

رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان

گیلان – مردم حاضر در ورزشگاه شهید عضدی رشت با شعار «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» در انتظار ورود روحانی هستند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مردم حاضر در ورزشگاه شهید عضدی رشت با شعار «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» در انتظار ورود روحانی هستند.

 

مسیرهای تجمع و استقبال از رئیس جمهور به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت از صبح امروز مملو از جمعیت شده و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

 

مسیر چهار راه قدس «میکاییل»ـ خیابان حافظ‌ ـ خیابان نامجو‌ـ ورزشگاه عضدی رشت، تنها مسیر اعلام شده برای تردد مردم به طرف ورزشگاه است که مردم در این مسیر در حال حرکت به طرف مقصد مراسم استقبال هستند.

 

جمعیت بسیاری در پشت در ورزشگاه شهید عضدی رشت در انتظار ورود هستند ضمن اینکه نیمی از ورزشگاه از جوانان با پرچم‌های ایران پر شده است.

 

در خیابان تختی رشت مردم پیاده به طرف ورزشگاه شهید عضدی رشت در حرکت هستند و یکی از شهروندان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: به رئیس جمهور خوش‌آمد می‌گوییم و علاقه‌مندی خود را اعلام می‌کنیم.

 

جوانی که با عجله در راه رسیدن به ورزشگاه شهید عضدی است نیز از حضور رئیس جمهور به گیلان ابراز خرسندی کرد و گفت: به رئیس جمهور می‌گویم به گیلان ما خوش‌آمدی.

 

در سطح شهر بنرها و تابلوهای خوش‌آمدگویی از رئیس جمهور در نقاط مختلف نصب شده و مردم خود را از قبل آماده استقبال پرشور از میهمان کرده‌اند.

 

بنر سردار بزرگ جنگل میرزا کوچک جنگلی و 20 شهید شاخص استان از جمله شهید خوش‌سیرت، نقیبی‌راد، شهید رضوان‌خواه، شهید گل‌آور، شهید حق‌وردیان و شهید نظری در ورزشگاه عضدی نصب شده است.

 

شعار محلی «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» و «همدلی و همزبانی با قدم روحانی» توسط مردم در ورزشگاه سر داده می‌شود.

 

خبرنگاران رسانه‌های مختلف نیز در ورزشگاه ساماندهی شدند و رایانه در اختیار آنها قرار گرفته تا اخبار سریع‌تر رویداد سفر سریع‌تر ارسال شود.

 

جمهور در پانزدهمین سفر استانی خود تا ساعتی دیگر وارد گیلان می‌شود و در ورزشگاه شهید عضدی رشت با مردم دیدار می‌کند./ منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

  • سفر رئیس جمهور به گیلان آغاز شد گیلان -صدای گیلان؛ سفر دو روزه رئیس جمهور و هیئت همراه با حضور مسئولان و مردم در فرودگاه سردار جنگل رشت به گیلان سرزمین همدلان امیدوار آغاز شد.
  • فعال شدن شبانه روزي سامانه 111سامد گیلان - صدای گیلان؛ سامانه شبانه روزی 111سامد برای ثبت درخواست مردم گیلان ازرئیس جمهور بصورت شبانه روزی فعال است.
  • رییس جمهور وارد رشت شد رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح امروز در صدر شماری از معاونان رییس‌ جمهوری و وزرا در قالب پانزدهمین سفر استان کاروان تدبیر و امید وارد رشت در استان گیلان […]
  • شعر گیلگی برای خوش امدگویی رییس جمهور به گیلان صدای گیلان - ایرنا ؛ پانزدهمین سفر رییس جمهوری، به نام گیلان رقم خورد و گیلانیان هم نوا شدند تا با واژگان زبان مادری، ورود رییس جمهوری سرزمین خویش را بسرایند.
  • استقبال هزاران نفری مردم آستارا از رییس جمهوری آستارا - صدای گیلان ؛ هزاران نفر از مردم شهرستان مرزی بندر آستارا برای استقبال از رییس جمهوری و پانزدهمین کاروان دولت تدبیر و امید، در قالب کاروان های مردمی و به صورت خودجوش ، به مرکز استان گیلان اعزام […]

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه