زمان بارگزاری این صفحه: 3:43 PM UTC

رئیس جمهور در سفر استانی گیلان به چاپارخانه می‌آیند

چاپار خانه – در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم کاروان ریاست محترم جمهوری جناب روحانی و هیأت همراهان ایشان روز پنج‌شنبه ۲۷ فروردین‌ماه از دهستان چاپارخانه و از جاده‌ی میان روستای چاپارخانه عبور خواهند کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

متن زیر ارسالی از وبلاگ چاپارخانه می باشد؛

رییس جمهوری و هیأت دولت، چهارشنبه و پنجشنبه‌ی هفته پیش رو ۲۶ و ۲۷ / ۱ / ۱۳۹۳ به گیلان سفر می کنند و اولین برنامه رییس جمهوری، دیدار مردمی با مردم استان است. و طبق نیازی که از قبل سنجیده شده، در همه شهرستان ها، وزرا یا معاونان رییس جمهوری حضور یافته و ضمن شرکت در جلسات شورای اداری، پروژه های انجام شده را افتتاح یا کلنگ زنی می کنند.

گرچه ممکن است به دلیل اهمیت کمتر و جمعیت کم روستای ما، صرفاً ار بخش خمام به‌عنوان مرکزیت این بخش بازدید فرمایند، اما قطعاً ریاست محترم جمهوری و هیأت همراه از منطقه‌ی آزاد بندر انزلی و این شهر استان بازدید خواهند داشت. در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم کاروان ریاست محترم جمهوری جناب روحانی و هیأت همراهان ایشان روز پنج‌شنبه ۲۷ فروردین‌ماه از دهستان چاپارخانه و از جاده‌ی میان روستای چاپارخانه عبور خواهند کرد.

 

در همین راستا شماره تلفن ۱۱۱ (سامد) به عنوان پل ارتباطی بین مردم با مسوولان ۲۴ ساعت قبل از سفر رییس جمهوری و هیأت دولت و همچنین ۲۴ ساعت بعد از سفر، برای طرح مشگلات و پیشنهاد‌های مردمی فعال است.

مطالب بیشتر؛

  • خراش زباله بر سیمای زیبای روستای چاپارخانه اینجا چاپارخانه‌ی زیبای ما است؟!! این همه زشتی و زباله که به سیمای زیبا و طبیعت پاک روستای چاپارخانه تحمیل کرده‌ایم، آیا زیبنده‌ی مردم بافرهنگ روستایی اصیل است؟
  • بخاری نفتی باعث آتش سوزی در مطب یک پزشک در رشت شد حوادث - صدای گیلان؛ بخاری نفتی باعث آتش سوزی در مطب یک پزشک در رشت شد.
  • کسب چهار مدال توسط شمشیربازان گیلانی محمد رهبری ملی پوش گیلانی موفق شد دو مدال طلا در رقابت های انفرادی و تیمی را بدست آورد.و همچنین ، فائزه رفیعی دیگر شمشیرباز گیلانی نیز مدال برنز رقابت های انفرادی و مدال نقره مسابقات تیمی در اسلحه سابر را برگردن […]
  • گزارشی تکان دهنده از آن روی سکه “داعش” در عراق بحران اقتصادی و بیکاری روی دیگر سکه حضور داعش در عراق است که در سایه خشونت ها و جنایت های این گروه کمتر مورد توجه قرار گرفته است.به دنبال حضور داعش در عراق و متعاقب آن بحران های اقتصادی که در این کشور بوجود آمده عده زیادی از مردم عراق از کار بیکار شده و به صف کارگران ارزان قیمت پیوسته […]
  • هواشناسی؛ افزایش نسبی دمای هوای گیلان هواشناسی گیلان - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در دو روز پیش رو صاف است و دمای هوا به طور نسبی افزایش می یابد.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه