زمان بارگزاری این صفحه: 6:22 PM UTC

رئیس جمهور در سفر استانی گیلان به چاپارخانه می‌آیند

چاپار خانه – در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم کاروان ریاست محترم جمهوری جناب روحانی و هیأت همراهان ایشان روز پنج‌شنبه ۲۷ فروردین‌ماه از دهستان چاپارخانه و از جاده‌ی میان روستای چاپارخانه عبور خواهند کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

متن زیر ارسالی از وبلاگ چاپارخانه می باشد؛

رییس جمهوری و هیأت دولت، چهارشنبه و پنجشنبه‌ی هفته پیش رو ۲۶ و ۲۷ / ۱ / ۱۳۹۳ به گیلان سفر می کنند و اولین برنامه رییس جمهوری، دیدار مردمی با مردم استان است. و طبق نیازی که از قبل سنجیده شده، در همه شهرستان ها، وزرا یا معاونان رییس جمهوری حضور یافته و ضمن شرکت در جلسات شورای اداری، پروژه های انجام شده را افتتاح یا کلنگ زنی می کنند.

گرچه ممکن است به دلیل اهمیت کمتر و جمعیت کم روستای ما، صرفاً ار بخش خمام به‌عنوان مرکزیت این بخش بازدید فرمایند، اما قطعاً ریاست محترم جمهوری و هیأت همراه از منطقه‌ی آزاد بندر انزلی و این شهر استان بازدید خواهند داشت. در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم کاروان ریاست محترم جمهوری جناب روحانی و هیأت همراهان ایشان روز پنج‌شنبه ۲۷ فروردین‌ماه از دهستان چاپارخانه و از جاده‌ی میان روستای چاپارخانه عبور خواهند کرد.

 

در همین راستا شماره تلفن ۱۱۱ (سامد) به عنوان پل ارتباطی بین مردم با مسوولان ۲۴ ساعت قبل از سفر رییس جمهوری و هیأت دولت و همچنین ۲۴ ساعت بعد از سفر، برای طرح مشگلات و پیشنهاد‌های مردمی فعال است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه