زمان بارگزاری این صفحه: 9:12 AM UTC

رئیس جمهور روز چهارشنبه 26 فروردین به گیلان سفر می‌کند

استاندار گیلان با بیان اینکه رئیس جمهور روز چهارشنبه 26 فروردین ماه جاری به گیلان سفر می‌کند، تصریح کرد: رئیس جمهور در رشت ضمن حضور در جلسات مختلف و تعیین شده، با مردم دیدار عمومی دارد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

استاندار گيلان در گفتگوي تلويزيوني با اخبار 20شبکه باران گفت : رئيس جمهور چهارشنبه بيست وششم فروردين به گيلان سفر مي کند.

 

دکتر نجفي در ابتداي اين گفتگو با تبريک ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س)روز زن ومادر وهمچنين تولد امام خميني (ره)گفت : رئيس جمهوري وکاروان تدبير واميد صبح چهارشنبه به گيلان سفر ميکنند ودکتر روحاني ضمن شرکت در جلسات ونشستهاي مختلف در رشت ديدار عمومي با مردم گيلان خواهد داشت.

 

نماينده عالي دولت افزود :معاونان رئيس جمهور و وزرا نيز پس از ديدار مردمي رئيس جمهور هر کدام به شهرستان‌هاي گيلان مي‌روند و در جلسات شوراي اداري آنها حضور مي‌يابند.

 

استاندار گيلان با بيان اينکه اين سفر در شتاب بخشيدن به توسعه گيلان پر خير وبرکت است گفت :در همين راستا از ابتداي فروردين وتعطيلات نوروزي نشست‌هاي کارشناسي ومديريتي فراواني با حضور معاونين رئيس جمهور ،نمايندگان ومعاونين وزرا برگزارشد.

 

دکتر نجفي با اشاره به برگزاري نشست توسعه و سرمايه گذاري استان با حضورجمع زيادي از مديران دستگاه‌ها و سازمان‌هاي توسعه‌اي سرمايه گذاري نهادهاي عمومي غير دولتي و بانک‌هاي کشور و نشست هماهنگي حضور گيلاني هاي مقيم خارج از کشور در سفر کاروان تدبير و اميد گفت :شب گذشته آخرين وضعيت گيلان و پروژه‌هاي سفر هيئت دولت که موجب خوشحالي مردم خواهد شد در تهران مورد بررسي قرار گرفت و رئيس جمهور 2.5 ساعت براي اين پروژه‌ها وقت گذاشت و آنها را بررسي کرد که درصورت قطعي شدن با تدابيري که ميفرمايند در سفر به گيلان اعلام مي‌شود.

 

وي با اشاره به نامگذاري سال جاري تحت عنوان دولت و ملت، همدلي و همزباني اضافه کرد: مردم قدردان گيلان، با استقبال پرشور از کاروان تدبير و اميد، اين شعار مورد تاکيد رهبر معظم انقلاب را در نخستين روزهاي سال جديد محقق خواهند کرد.

 

استاندار گيلان همچنين از اطلاع‌رساني صداوسيما و رسانه‌ها براي انجام اين سفر قدرداني کرد.

 

گفتنی است؛ رييس جمهوري و کاروان دولت تدبير و اميد پيش از اين به استان هاي خوزستان، هرمزگان، سيستان و بلوچستان، ايلام، لرستان، چهارمحال و بختياري، اردبيل، خراسان رضوي، زنجان، گلستان، خراسان جنوبي، بوشهر، اصفهان و قم سفر کرده اند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه