زمان بارگزاری این صفحه: 6:42 PM UTC

رازهایی درباره معشوقه جوان پوتین/ تصاویر

صدای گیلان – در یک فیلم مستند تلویزیونی آلمانی ادعا شده بود که پوتین از کاهش سلامتی خود و پیر شدن می‌هراسد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در هفته‌های اخیر اخبار زیادی درباره لیفتینگ صورت “ولادیمیر پوتین” رییس جمهوری روسیه منتشر شد. همچنین در یک فیلم مستند تلویزیونی آلمانی ادعا شده بود که پوتین از کاهش سلامتی خود و پیر شدن می‌هراسد. به دنبال این اخبار، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” از بالاگرفتن گمانه‌زنی‌ها درباره معشوقه جدید رییس جمهوری نوشته است: الینا کابایوا نماینده رشته ژیماستیک روسیه در المپیک است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از خرداد ، این روزنامه بریتانیا با اشاره به این که احتمالا پوتین از مدت‌ها پیش با این ورزشکار دختر جوان رشته ژیمناستیک روسیه در ارتباط بوده، می‌نویسد:”منابع مختلف اعلام کرده‌اند که او مادر دست‌کم یکی از فرزندان پوتین است. اکنون شهروندان روسیه بر این باورند که این دختر 31 ساله به عنوان بانوی اول تازه روسیه اعلام خواهد شد. اگرچه او در مجامع عمومی کمتر دیده شده است اما شایعات زیادی درباره‌اش وجود دارد.”

رازهایی درباره معشوقه جوان پوتین/ تصاویر

روزنامه دیلی در ادامه می‌نویسد:”این ورزشکار جوان روس قهرمان رشته ژیمناستیک روسیه در المپیک  بوده است. با این حال، رابطه احتمالی او با پوتین مانند بسیاری از مسائل دیگر در زندگی خصوصی آنان در سایه‌ای از ابهام باقی مانده است. در واقع، در حالی که رهبر 62 ساله روسیه هم‌چنان به مقابله با غرب و ناتو بر سر موضوع اوکراین ادامه می‌دهد زندگی خصوصی اش بسیار مخفیانه می‌گذرد.”

رازهایی درباره معشوقه جوان پوتین/ تصاویر

دیلی میل در ادامه اشاره می‌کند که بسیاری از روس‌ها بر این باورند که علت مخفی نگهداشتن ابعاد زندگی خصوصی پوتین احتمال تبعات و تاثیر منفی آن بر وجهه رییس‌جمهوری روسیه در برهه زمانی کنونی و در حالی است که روسیه در حال منازعه با کشورهای غربی است.

رازهایی درباره معشوقه جوان پوتین/ تصاویر
دیلی میل در پایان اشاره می‌کند که از دو سال پیش زمزمه‌های اختلاف میان پوتین و همسرش از طریق رسانه‌ها اعلام شده بود.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه