زمان بارگزاری این صفحه: 9:24 AM UTC

راز قتل کارمند گیلانی فاش شد

صدای گیلان؛ زن 29 ساله ای به قتل همکارش به علت اختلافات شخصی در ساعات پایانی وقت اداری اعتراف نمود

راز قتل کارمند گیلان یفاش شد

به گزارش صدای گیلان ، تسنیم به نقل از پایگاه خبری پلیس نوشت ، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پانزدهم مهر سالجاری، کشف جسد کارمند زن یکی از ادارات دولتی شهرستان رودسر به پلیس آگاهی گزارش شد.

فرهاد فلاح کریمی افزود: کارآگاهان آگاهی استان با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله در محل حاضر شده و با بررسی شواهد و مدارک در صحنه قتل متوجه شدند که این زن 27 ساله براثر ضربات جسم سخت به سر فوت نموده است.

وی با بیان اینکه لوازم شخصی مقتوله در صحنه جرم کشف نشد، بیان داشت: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات همه جانبه پلیسی سرانجام پس از قریب به دو هفته، سرنخی از همکار خانم مقتول بدست آورده و وی را دستگیر کردند.

فلاح کریمی با اشاره به اینکه این زن 29 ساله به قتل همکارش به علت اختلافات شخصی در ساعات پایانی وقت اداری اعتراف نمود، تصریح کرد: این زن با ضربات آچار همکار خود را به قتل رسانده و ضمن برداشتن لوازم شخصی مقتوله، با تلفن همراه وی چند پیامک به خانواده مقتوله مبنی بر اینکه جهت انجام کاری به رشت رفته است، ارسال نموده بود.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه وسیله انجام قتل در منزل متهمه و لوازم شخصی مقتوله نیز در مرکز بازیافت زباله کشف شده است، افزود: متهمه با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه