زمان بارگزاری این صفحه: 2:49 PM UTC

راهپیمایی 22بهمن در 56نقطه گیلان/ اجرای ویژه‌برنامه‌های شاد و با نشاط

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از اجرای ویژه‌برنامه‌های شاد، مفرح و با نشاط همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در این استان خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از اجرای ویژه‌برنامه‌های شاد، مفرح و با نشاط همزمان با راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در گفت‌وگو با فارس، با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به مردم خوب، ولایی و بصیر گیلان اظهار کرد: پایه انقلاب اسلامی در پدیداری، پیروزی و پایداری بر مردم است.

وی ادامه داد: ویژگی مردمی بودن انقلاب اسلامی را با دیگر انقلاب‌ها متمایز کرده و سرنوشت انقلاب با حمایت‌های ملت مشخص می‌شود.

اشجری مردمی بودن را جزو لاینفک انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی مردم به طور مستقیم و غیر مستقیم مسئولان را انتخاب می‌کنند در حالی که در دیگر انقلاب‌ها منافع سیاسی، اقتصادی و حزبی جای ملت را گرفته و مردم از کانون توجه سیاستگذاران کنار رفتند و حتی در بعضی از انقلاب‌ها حق رای پس از مدتی از ملت سلب شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر مردمی برگزار شدن جشن‌های عید انقلاب در دهه فجر، بیان کرد: جشن‌های مردمی به صورت خودجوش برگزار می‌شود و مردم احساس مالکیت انقلاب را دارند.

وی به تشکیل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ستاد مذکور زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا مردم نقش خود را به‌درستی ایفا کنند.

اشجری با بیان اینکه مردم در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی خوش درخشیدند، تصریح کرد: ۲۲ بهمن عصاره تمام مناسبت‌های انقلاب اسلامی محسوب می‌شود و مردم در سالروز انقلاب اسلامی خوش می‌درخشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان حضور مردم در یوم‌الله ۲۲ بهمن را تجدید بیعت با آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تایید نظام مقدس اسلامی و حمایت از خواسته‌ها و منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی است.

*راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۵۶ نقطه گیلان

وی با اشاره به اینکه مردم با حضور در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن با شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید عهد می‌کنند تا راه شهیدان را به درستی و استواری بپیمایند، خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در ۵۶ نقطه از استان با شکوه ویژه‌ای برگزار می‌شود.

اشجری به حضور بیش از ۳۰۰ خبرنگار برای پوشش اخبار راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: ۷۰ نفر خبرنگار راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهر رشت را پوشش می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از ایجاد جاذبه‌هایی برای راهپیمایان در روز ۲۲ بهمن خبر داد و بیان کرد: تلاش شده فرح، سرور و شادابی همراه با معنویت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن برای مردم ایجاد شود.

وی اجرای سرود یک‌هزار و ۳۵۷ نفری دانش‌آموزی «همسرایان فجر» را از برنامه‌های راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در رشت عنوان کرد و افزود: پرواز سه پاراموتور در آسمان شهر، پرواز ۳۶ کبوتر به منظور ۳۶ سال حیات طیبه، گل‌افشانی راهپیمایان با بالگرد نیروی دریایی ارتش، حضور نمادین گیل‌مردان و گیل‌زنان با لباس محلی و حضور ورزشکاران و مدال‌آوران در ایستگاه ویژه‌ای در میدان شهدای ذهاب از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در رشت است.

اشجری با اشاره به رژه موتورسواران در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در رشت، تصریح کرد: استقبال نمادین ۳۶ نفر از دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی و نسل سومی‌های انقلاب اسلامی با دود کردن اسپند، برپایی ایستگاه چهره‌آرایی، ایجاد ایستگاه خشم پرتاب کفش به طرف آدمک‌های اوباما و نتانیاهو، رهاسازی بالن‌های کوچک در آسمان و … نشاط و سرور مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن را فراهم می‌کند.

*شب ۲۲ بهمن آسمان گیلان نورافشانی می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از نورافشانی آسمان همزمان با شب ۲۲ بهمن در نقاط مختلف استان خبر داد و گفت: دو مراسم ویژه در پارک دانشجو و میدان شهدای ذهاب راس ساعت ۱۹٫۳۰ دقیقه شب ۲۲ بهمن تدارک دیده شده و نورافشانی راس ساعت ۲۱ همزمان با گلبانگ الله‌اکبر در سراسر استان انجام می‌شود و امیدواریم جاذبه‌های ویژه در مراسم شادی و سرور مردم در جشن‌های انقلاب را فراهم کند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه