زمان بارگزاری این صفحه: 2:49 AM UTC

راه‌اندازی خط ارتباطی 111 مردم گیلان با رئیس جمهور

استاندار گیلان گفت: خط ارتباطی 111 با ظرفیت بسیار بالا برای ثبت درخواست‌ها و پرسش‌های مردم گیلان از رئیس جمهور 24 ساعت قبل و 24 ساعت پس از سفر فعال شده و پس از یک ماه پاسخ دریافت می‌کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛
محمدعلی نجفی عصر امروز (روز گذشته) در جمع خبرنگاران با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای برقراری ارتباط بهتر مردم گیلان با رئیس جمهور اظهار کرد: خط تلفن 111 با ظرفیت بسیار بالا برای ثبت درخواست‌ها و پرسش‌های مردم گیلان 24 ساعت قبل و 24 ساعت پس از سفر رئیس جمهور به این استان فعال شده است.

 

وی درباره کارکرد این خط ارتباطی تصریح کرد: شهروندان با گرفتن شماره 111 کد ملی خود را اعلام و پرسش را طرح می‌کنند و کد رهگیری می‌گیرند و پس از یک ماه با تماس 111 می‌توانند با کد رهگیری پاسخ خود را دریافت کنند.

 

استاندار گیلان راه‌اندازی این خط ارتباطی را برای سهولت در بیان خواسته‌ها و انتظارات شهروندان این استان با رئیس جمهور عنوان کرد.

 

وی با تشریح برنامه‌های سفر رئیس جمهور به گیلان گفت: در نشست‌هایی که در تهران با نوبخت و معاون اجرایی به همراه دستگاه‌های مختلف برگزار شد تلاش کردیم اولویت‌های گیلان را مطرح کنیم که استقبال خوبی صورت گرفت و اکنون طرح‌ها در حال مطالعه است.

 

نجفی پیگیری ساخت بندر و کارخانه پتروشیمی را از جمله طرح‌های سفر رئیس جمهور به گیلان عنوان کرد و گفت: راه‌آهن قزوین‌ـ‌رشت و ادامه آن تا انزلی و آستارا، پیگیری مصوبات گذشته و… از جمله پروژه‌های مطرح شده در سفر رئیس جمهور است.

 

وی با بیان اینکه هیئت دولت روز چهارشنبه هفته پیش رو وارد گیلان می‌شوند، خاطرنشان کرد: ابتدا رئیس جمهور دیدار عمومی با مردم گیلان خواهد داشت.

 

استاندار گیلان دیدار با علما، نخبگان، نشست توسعه این استان با گیلانی‌ها و سرمایه‌گذاران، نشست با خبرنگاران را از دیگر برنامه‌های روحانی عنوان کرد.

 

وی با اشاره به اینکه وزرا و معاونان بر حسب نیاز در تمام شهرستان‌های گیلان حضور می‌یابند، یادآور شد: لیستی از نیاز شهرستان‌ها تهیه شده و در این هفته اعلام می‌شود.

 

نجفی حضور هیئت دولت در گیلان را موجب شتاب بخشیدن به توسعه این استان و ایجاد نشاط و امید دانست و متذکر شد: امیدواریم مردم گیلان استقبال شایسته‌ای از رئیس جمهور و هیئت همراه در پانزدهمین سفر استانی و نخستین سفر در سال جاری داشته باشند./منبع؛ فارس

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه