زمان بارگزاری این صفحه: 10:56 AM UTC

راه آهن قزوین – رشت به ۷۰۰میلیارد تومان اعتبار نیازدارد

خاوری اعلام کرد؛ درحال حاضر عملیات اجرایی این پروژه با شدت درحال انجام است وپیش بینی می شود با تامین اعتبارات تا پایان سال ۹۵ به اتمام برسد.

مدیر کل راه و شهرسازی گبلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

خاوری با اعلام این خبر گفت:درحال حاضر عملیات اجرایی این پروژه با شدت درحال انجام است وپیش بینی می شود با تامین اعتبارات تا پایان سال ۹۵ به اتمام برسد.

 

وی میزان اعتبار پیش بینی شده و مورد نیاز برای احداث راه آهن قزوین -رشت رابالغ بر۷۰۰میلیارد تومان عنوان کرد وگفت:در سالجاری ۲۸۰ میلیارد تومان برای ادامه ساخت راه آهن قزوین به رشت اختصاص داده شدکه تاکنون ۸۵درصد از این میزان تامین شده است و درسال آینده نیز به دلیل اهمیت طرح و تسریع درکار ۳۵۰میلیارد تومان اختصاص داده خواهد شد.

 

مدیرکل راه وشهرسازی گیلان خاطر نشان کرد:این پروژه در بخش زیر سازی ۹۰درصدپیشرفت دارد و ریل گذاری ۳۵ کیلومتر از مسیر از سمت قزوین انجام گرفته است.

 

وی همچنین درباره احداث راه آهن رشت به انزلی گفت:این مسیر۴۱کیلومتر طول دارد که در سه قطعه ۶ و ۷ و ۸ مشخص شده که در قطعه شش پیمانکار در حال فعالیت است ودر قطعه هشت کارهای مناقصه اش در حال اجراست وبرای راه آهن انزلی به آستارا به دنبال تامین منابع مالی هستیم .

 

مطالب بیشتر؛

  • مهم است که صدای اعتدال از ایران به گوش همه جهان برسد رییس جمهوری در جمع علما، فضلا و طلاب استان قم با تاکید بر اینکه حوزه علمیه باید برای حل مشکلات کشور، تحقیق و نظریه پردازی کند، گفت: امروز برای اداره کشور صدها مساله مهم داریم که شما علما، فضلا و طلاب حوزه علمیه باید برای حل آنها نظریه پردازی […]
  • باشگاه ملوان از بهشتی سلب مالکیت کرد باشگاه ملوان بندرانزلی با انتشار بیانیه ای از داریوش بهشتی که پیش ازاین ۵۵ درصد از سهام ملوان را طی تفاهم نامه ای در اختیار گرفته بود،سلب مالکیت کرد.
  • سمند مدل ۹۲ جمع آوری می شود به گزارش افکارنیوز، فراخوان انجام شده توسط ایران خودرو با هدف تضمین کیفیت و رفع شبهات آتی و در جهت رضایت مندی و اهمیت به مشتریان صورت گرفته است. این شرکت از دارندگان و مالکان خودروهای سمند «ال.ایکس» مدل ۱۳۹۲ خواسته به آدرس اینترنتی www.ikco.com مراجعه کرده و در صورتی که شماره شاسی […]
  • رئیس دانشگاه پیام نور ماسال:دانشجو باید حساس و اگاه از واقعیات باشد. صدای گیلان - رئیس دانشگاه پیام نور ماسال با بیان اینکه دانشجو باید حساس و آگاه از واقعیات باشد، گفت: یک دانشجو باید به عنوان یک قشر فرهنگی نسبت به مسائل جامعه خود بینش کافی داشته […]
  • هواشناسی: بارش های خفیف در گیلان ادامه می یابد بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان؛ بارش های خفیف طی چند روز آینده در استان ادامه می یابد.


عناوین ویژه