زمان بارگزاری این صفحه: 7:21 PM UTC

تکذیب خبر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا/ بی هوش کردن و سرقت از وی

طبق اظهارات این عضو شورای شهرستان صومعه‌سرا، وی سوار یک دستگاه خودروی پراید با یک سرنشین شده که نامبرده با بی‌توجهی به هشدارها و توصیه‌های پلیسی بعد از نوشیدن آب تعارفی توسط راننده بی‌هوش می‌شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون اجتماعی پلیس گیلان خبر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا را تکذیب کرد.

 

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی پلیس گیلان شایعه ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا را تکذیب کرد و گفت: صبح روز گذشته برخی از رسانه‌های استانی خبری مبنی بر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا منتشر کردند که با تحقیقات و پیگیری صورت گرفته مشخص شد که این خبر صحت نداشته و موضوع سرقت از نامبرده بوده است.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه شتابزدگی در انتشار اخبار توسط برخی از رسانه‌ها موجب بروز شایعات و خدشه‌دار کردن امنیت روانی مردم می‌شود، افزود: ارتقای امنیت با مشارکت و همکاری تمام اقشار مردم محقق می‌شود.

 

سرهنگ جعفری خیرخواه در ادامه جزئیات سرقت به وقوع پیوسته را تشریح و بیان کرد: طبق اظهارات این عضو شورای شهرستان صومعه‌سرا، مقارن ساعت ۲۳ مورخه ۹ مرداد سالجاری جهت رفتن به میهمانی در بلوار ولیعصر صومعه‌سرا سوار یک دستگاه خودروی پراید با یک سرنشین شده که نامبرده با بی‌توجهی به هشدارها و توصیه‌های پلیسی بعد از نوشیدن آب تعارفی توسط راننده بی‌هوش می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بعد از بی‌هوشی، راننده و سرنشین مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال همراه با دو عدد عابر بانک و گوشی همراه را از این عضو شورای شهر سرقت و وی را در کنار جاده رها می‌کنند، گفت: عضو شورای شهر صومعه سرا که از ناحیه شکم و بازو به صورت سطحی مجروح شده، بعد از انتقال به بیمارستان و مداوا مرخص شده و حال عمومی وی نیز مساعد است.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان تصریح کرد: از آنجائیکه هیچ مدرک شناسایی همراه مالباخته نبوده و قبلا نیز در این خصوص مورد تهدید قرار نگرفته، احتمالا سارقان از هویت مالباخته هیچ اطلاعی نداشته و ادعای برخی از رسانه‌ها در خصوص ربوده شدن وی صحت ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه پلیس هم اکنون در حال انجام تحقیقات تکمیلی جهت دستگیری سارقان است، به شهروندان توصیه کرد تا حد امکان از سوار شدن خودروهای عبوری امتناع ورزیده و از قبول هرگونه خوراکی، نوشیدنی و خوشبوکننده‌ها از راننده و سرنشینان دیگر خودداری کنند.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان از رسانه‌ها و به خصوص سایت‌ها خواست قبل از انتشار هرگونه خبری از صحت و سقم آن مطلع شده و از اخباری که موجب تشویش اذهان عمومی و امنیت روانی جامعه را به خطر بیندازد، خودداری کنند.(ایسنا)

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه