زمان بارگزاری این صفحه: 9:46 PM UTC

تکذیب خبر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا/ بی هوش کردن و سرقت از وی

طبق اظهارات این عضو شورای شهرستان صومعه‌سرا، وی سوار یک دستگاه خودروی پراید با یک سرنشین شده که نامبرده با بی‌توجهی به هشدارها و توصیه‌های پلیسی بعد از نوشیدن آب تعارفی توسط راننده بی‌هوش می‌شود.

شورای شهر صومعه‌سرا

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون اجتماعی پلیس گیلان خبر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا را تکذیب کرد.

 

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه معاون اجتماعی پلیس گیلان شایعه ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا را تکذیب کرد و گفت: صبح روز گذشته برخی از رسانه‌های استانی خبری مبنی بر ربوده شدن عضو شورای شهر صومعه‌سرا منتشر کردند که با تحقیقات و پیگیری صورت گرفته مشخص شد که این خبر صحت نداشته و موضوع سرقت از نامبرده بوده است.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه شتابزدگی در انتشار اخبار توسط برخی از رسانه‌ها موجب بروز شایعات و خدشه‌دار کردن امنیت روانی مردم می‌شود، افزود: ارتقای امنیت با مشارکت و همکاری تمام اقشار مردم محقق می‌شود.

 

سرهنگ جعفری خیرخواه در ادامه جزئیات سرقت به وقوع پیوسته را تشریح و بیان کرد: طبق اظهارات این عضو شورای شهرستان صومعه‌سرا، مقارن ساعت ۲۳ مورخه ۹ مرداد سالجاری جهت رفتن به میهمانی در بلوار ولیعصر صومعه‌سرا سوار یک دستگاه خودروی پراید با یک سرنشین شده که نامبرده با بی‌توجهی به هشدارها و توصیه‌های پلیسی بعد از نوشیدن آب تعارفی توسط راننده بی‌هوش می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بعد از بی‌هوشی، راننده و سرنشین مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال همراه با دو عدد عابر بانک و گوشی همراه را از این عضو شورای شهر سرقت و وی را در کنار جاده رها می‌کنند، گفت: عضو شورای شهر صومعه سرا که از ناحیه شکم و بازو به صورت سطحی مجروح شده، بعد از انتقال به بیمارستان و مداوا مرخص شده و حال عمومی وی نیز مساعد است.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان تصریح کرد: از آنجائیکه هیچ مدرک شناسایی همراه مالباخته نبوده و قبلا نیز در این خصوص مورد تهدید قرار نگرفته، احتمالا سارقان از هویت مالباخته هیچ اطلاعی نداشته و ادعای برخی از رسانه‌ها در خصوص ربوده شدن وی صحت ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه پلیس هم اکنون در حال انجام تحقیقات تکمیلی جهت دستگیری سارقان است، به شهروندان توصیه کرد تا حد امکان از سوار شدن خودروهای عبوری امتناع ورزیده و از قبول هرگونه خوراکی، نوشیدنی و خوشبوکننده‌ها از راننده و سرنشینان دیگر خودداری کنند.

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان از رسانه‌ها و به خصوص سایت‌ها خواست قبل از انتشار هرگونه خبری از صحت و سقم آن مطلع شده و از اخباری که موجب تشویش اذهان عمومی و امنیت روانی جامعه را به خطر بیندازد، خودداری کنند.(ایسنا)

 

مطالب بیشتر؛

  • آغاز پروازهای حج از فرودگاه رشت فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برای انجام پروازهای حج زایران گیلانی آماده شده است. صدای گیلان به نقل از باشگاه خبرنگاران، مدیر کل فرودگاه گیلان گفت: این پرواز در روزهای دوم و سوم مهرماه امسال از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقصد فرودگاه جده انجام می شود. فتاح رضوانی ' با […]
  • روزنامه اعتماد: حجاب صرفا مسئله ای عقیدتی است روزنامه اعتماد در مقاله ای در باره حجاب نوشت: چرا پس از ۳۵ سال همچنان درباره این موضوع بحث و اقدام می‌شود و در عین حال پیشرفت مورد نظر طرح‌کنندگان به دست نمی‌آید؟ حداقل یک علت مهم این عدم کامیابی، طرح نادرست صورت مساله است. حل هر مساله‌یی منوط و مشروط به طرح درست صورت مساله است. […]
  • دفاع رهبری املشی و قربانی از وزیر پیشنهادی علوم. صدای گیلان - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه قطعاً فرهادی مصداق بارز روش اعتدالی است و اگر بخواهیم کسی را به‌عنوان یک فرد معتدل معرفی کنیم، آن فرد محمد فرهادی است، گفت: قطعاً وی با برنامه‌های ارائه شده خود می‌تواند وزارت علوم را به سمت توسعه ببرد و در این جریان از […]
  • چمدان گمشده‌تان با شما تماس می‌گیرد! شرکت سامسونگ با همکاری شرکت چمدان سازی سامسونِت، قصد دارند چمدانی هوشمند بسازند که گم نمی‌شود.
  • تودیع و معارفه روسای دادگستری شهرستان های املش و رودسر برگزار شد مراسم تودیع و معارفه روسای دادگستری شهرستان های املش و رودسر با حضور معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان گیلان برگزار شد .


عناوین ویژه