زمان بارگزاری این صفحه: 4:21 PM UTC

رتبه بندی معلمان تا قبل از سال تحصیلی جدید مشخص می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت : در اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان ، احکام معلمان تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید مشخص شده و در اختیار آنها قرار می گیرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت : در اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان ، احکام معلمان تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید مشخص شده و در اختیار آنها قرار می گیرد.

 

مهدی حاجتی عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران خبرگزاری ها در آموزش و پرورش استان گیلان در رشت افزود : در اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان ، احکام ها تا قبل از سال تحصیلی جدید اعلام خواهد شد.

 

وی اظهار داشت : احکام معلمان بر اساس چهار شاخص پایه ، ارشد ، خبره و عالی به آنها اعلام خواهد شد.

 

وی با بیان این که در رتبه بندی افزایش حقوق را خواهیم داشت ، خاطر نشان کرد : داشتن شش سال سابقه کار و تدریس تمام وقت از شرایط رتبه بندی است.

 

*رشد منفی جمعیت دانش آموزی گیلان از سال ۸۶ تاکنون

حاجتی در ادامه این نشست خبری از رشد منفی جمعیت دانش آموزی استان گیلان از سال ۸۶ تاکنون خبر داد.

 

وی اظهار داشت : با تجمیع مدارس استان گیلان در سال تحصیلی جدید ، ۵۹۰ واحد آموزشی با هزار و ۸۸۱ کلاس درس نسبت به سال گذشته، کاهش یافته است.

 

وی خاطر نشان کرد : بر اساس آخرین آمار آموزش و پرورش گیلان ، اسامی ۳۴۷ هزار و ۵۵۱ دانش آموز در سامانه سناد به ثبت رسیده است.

 

وی اظهار داشت : تاکنون ، ۱۱ هزار و ۶۴ نوآموز پیش دبستانی و ۲۹ هزار و ۳۵۴ دانش آموز پایه اول ابتدایی برای سال تحصیلی ۹۴ – ۹۳ ثبت نام کرده اند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان خاطر نشان کرد : ثبت نام این تعداد دانش آموز در بیش از چهار هزار و ۵۲۰ مدرسه انجام گرفته است./ایرنا

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه