زمان بارگزاری این صفحه: 4:28 AM UTC

رد رشوه 42 ميليوني به ماموران انتظامی در رشت و شفت

صدای گیلان – ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه 42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.

رشوه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سرهنگ “محمدرضا جعفري خيرخواه” معاون اجتماعي پليس گيلان در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان رشت در پي گزارشات مردمي از يك مورد استعمال مواد مخدر مطلع شده و با حضور در محل دو زن و يك مرد را در حين استعمال دستگير كرده و از اين متهمان 94 گرم هروئين كشف كردند.

معاون اجتماعي پليس گيلان افزود: گروهبانيكم پژمان خوش روش كه سراكيپي خودروي انتقال متهمان را برعهده داشت، با رشوه سي و هفت ميليون ريالي متهمان جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده و اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

سرهنگ جعفري خيرخواه در ادامه همچنين از صحت عمل ماموران وظيفه شناس در شهرستان شفت خبر داده و بيان داشت: ماموران انتظامي پاسگاه ملاسرا در حين گشت زني به راننده و سرنشين يک دستگاه خودروي پيکان مشكوك شده و پس از متوقف نمودن، در بازرسي از اين خودرو مقداري ترياك كشف كردند.

وي تصريح كرد: گروهبانيكم محمدرضا فروزش كه ماموريت انتقال متهمان را برعهده داشت با رشوه 5 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان جهت چشم پوشي از بزه انتسابي مواجه شده و ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهمان كرد.

به گفته وي، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.پلیس

مطالب بیشتر؛

  • دست رد پليس رشت بر رشوه 3 ميليون ريالي صدای گیلان - پليس شهرستان رشت به رشوه 3 ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريالي توزيع كننده مواد مخدر دست رد زد.
  • سر بریدن و شکنجه شروط فارغ التحصیلی داعشی های جدید/ تصاویر بخش دیگری از دوره آموزشی داعش شامل سر بریدن و شکنجه است و افراد تحت آموزش بدون ارتکاب این جنایات نمی‌توانند دوره آموزشی را به پایان ببرند.
  • واریز عیدی بازنشستگان از 21 بهمن ماه صدای گیلان - مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد؛ آغاز پرداخت عیدی مستمری بگیران براساس حروف الفبا همراه با حقوق مستمری از 21 بهمن93.
  • پروژه های ناتمام؛ شاید وقتی دیگر ایرنا به نقل از سرمقاله روزنامه خزر به قلم ˈرضا احمدی سراوانیˈ : به گفته استاندار گیلان تکمیل راه آهن گیلان شامل خط آهن قزوین - رشت به انزلی نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار دیگر است و این در حالی است که قرار بود این راه آهن دو سال پیش به بهره برداری […]
  • شواهدی بر احتمال توطئه در حوادث مکه و منا فاجعه منا که منجر به کشته شدن صدها نفر از زایران بیت‌الله الحرام شد، پس از فاجعه سقوط دکل و جرثقیل‌های ساختمانی در بیت‌الله‌الحرام، مراسم حج امسال را به یکی از بدترین سال‌های تاریخ حج تمتع تبدیل کرده است. ولی در‌این‌باره باید چند نکته را مورد توجه قرار […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه