زمان بارگزاری این صفحه: 1:24 AM UTC

رد رشوه 42 ميليوني به ماموران انتظامی در رشت و شفت

صدای گیلان – ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه 42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.

رشوه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سرهنگ “محمدرضا جعفري خيرخواه” معاون اجتماعي پليس گيلان در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان رشت در پي گزارشات مردمي از يك مورد استعمال مواد مخدر مطلع شده و با حضور در محل دو زن و يك مرد را در حين استعمال دستگير كرده و از اين متهمان 94 گرم هروئين كشف كردند.

معاون اجتماعي پليس گيلان افزود: گروهبانيكم پژمان خوش روش كه سراكيپي خودروي انتقال متهمان را برعهده داشت، با رشوه سي و هفت ميليون ريالي متهمان جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده و اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

سرهنگ جعفري خيرخواه در ادامه همچنين از صحت عمل ماموران وظيفه شناس در شهرستان شفت خبر داده و بيان داشت: ماموران انتظامي پاسگاه ملاسرا در حين گشت زني به راننده و سرنشين يک دستگاه خودروي پيکان مشكوك شده و پس از متوقف نمودن، در بازرسي از اين خودرو مقداري ترياك كشف كردند.

وي تصريح كرد: گروهبانيكم محمدرضا فروزش كه ماموريت انتقال متهمان را برعهده داشت با رشوه 5 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان جهت چشم پوشي از بزه انتسابي مواجه شده و ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهمان كرد.

به گفته وي، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.پلیس

مطالب بیشتر؛

  • دست رد پليس رشت بر رشوه 3 ميليون ريالي صدای گیلان - پليس شهرستان رشت به رشوه 3 ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريالي توزيع كننده مواد مخدر دست رد زد.
  • از یارانه تیرماه چه خبر؟ گرچه سازمان هدفمندی یارانه‌ها تاکنون اطلاع‌رسانی در رابطه با زمان واریز یارانه تیرماه نداشته ولی واضح است که قرار نیست یارانه این ماه هم به روال زمانبندی گذشته یعنی ساعت ۲۴ امروز بیست دوم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز […]
  • 29 نفر از محکومین جرائم غير عمد در گیلان از زندان آزاد شدند مدير عامل ستاد ديه گیلان؛ 29 نفر از زندانيان جرائم غير عمد از طريق كمك هاي ستاد ديه و خيرين نيكوكار از زندان آزاد و به كانون گرم خانواده هاي خود باز گشتند.
  • امیر کبیر در حوزه اقتصاد چه کرد؟ بیست و هشتم آبان ۱۲۳۰ فرمان عزل امیرکبیر صدراعظم ناصرالدین شاه در پی بدگویی دشمنان داخلی و خارجی صادر شد. با مرگ محمدشاه قاجار، میرزا محمدتقی خان فراهانی معروف به امیرکبیر، تلاش زیادی برای به سلطنت رساندن ناصرالدین شاه به عمل آورد و در نهایت با تدبیر او، کار سلطنت سامان […]
  • شکارچی 18 قطعه پرنده در شفت دستگیر شد/عکس صدای گیلان - یک نفر متخلف که با یک قبضه سلاح قاچاق مبادرت به شکار 18 قطعه پرنده نموده بود دستگیر شد .

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه