زمان بارگزاری این صفحه: 5:27 AM UTC

رد رشوه 42 ميليوني به ماموران انتظامی در رشت و شفت

صدای گیلان – ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه 42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سرهنگ “محمدرضا جعفري خيرخواه” معاون اجتماعي پليس گيلان در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان رشت در پي گزارشات مردمي از يك مورد استعمال مواد مخدر مطلع شده و با حضور در محل دو زن و يك مرد را در حين استعمال دستگير كرده و از اين متهمان 94 گرم هروئين كشف كردند.

معاون اجتماعي پليس گيلان افزود: گروهبانيكم پژمان خوش روش كه سراكيپي خودروي انتقال متهمان را برعهده داشت، با رشوه سي و هفت ميليون ريالي متهمان جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده و اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

سرهنگ جعفري خيرخواه در ادامه همچنين از صحت عمل ماموران وظيفه شناس در شهرستان شفت خبر داده و بيان داشت: ماموران انتظامي پاسگاه ملاسرا در حين گشت زني به راننده و سرنشين يک دستگاه خودروي پيکان مشكوك شده و پس از متوقف نمودن، در بازرسي از اين خودرو مقداري ترياك كشف كردند.

وي تصريح كرد: گروهبانيكم محمدرضا فروزش كه ماموريت انتقال متهمان را برعهده داشت با رشوه 5 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان جهت چشم پوشي از بزه انتسابي مواجه شده و ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهمان كرد.

به گفته وي، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه