زمان بارگزاری این صفحه: 5:29 AM UTC

رد پای حاج قاسم در آزادسازی شهر جلولا + عکس

صدای گیلان – مردم عراق یک روز پس از این پیروزی ارزشمند، با انتشار عکس جدیدی از سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در شبکه های اجتماعی، خبر از حضور سردار پر افتخار ایران اسلامی در عملیات آزادسازی شهر “جلولا” دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان به نقل از ابنا ، ارتش عراق با کمک نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان از ساعت 6 صبح (به وقت محلی) روز یکشنبه دوم آذرماه از پنج محور، عملیات آزادسازی جلولا از چنگال داعش را آغاز کرد که سرانجام در عصر آن روز جلولا به همراه محلات تجنید، وحده و جماهیر از لوث وجود عناصر این گروه تروریستی پاکسازی شد.

مردم عراق یک روز پس از این پیروزی ارزشمند، با انتشار عکس جدیدی از سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در شبکه های اجتماعی، خبر از حضور سردار پر افتخار ایران اسلامی در عملیات آزادسازی شهر “جلولا” دادند.

همانطور که «لقمان فیلی» سفیر عراق در آمریکا در گفتگویی اظهار داشت که حضور سردار سلیمانی در عراق امری طبیعی است؛ تمام شهروندان عراقی به حضور این فرمانده ایرانی افتخار کرده و حتی بارها در شبکه های اجتماعی از وی درخواست کرده اند که مناطقی همچون کوبانی را از دست تروریست های داعش خارج کند.

بر پایه این گزارش، جلولا چهارمین منطقه عراق پس از آمرلی، جرف الصخر و طوزخورماتو است که تصاویر حاج قاسم پس از آزادسازی آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده و بازتاب گسترده ای را به همراه داشته است.

حاج قاسم 2 حاج قاسم حاج قاسم1 حاج قاسم3

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه