زمان بارگزاری این صفحه: 7:13 PM UTC

رسیدگی به پرونده های موتور سیکلت تا «آدامس های الکل دار» در گیلان

قشلاقی، مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت؛ آدامس های الکل دار با آرم تریدنت قاچاق بوده و با عرضه کنندگان آن برخورد می گردد .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان اعلام کرد : طی بازرسی یک موتور سوار که در حال تردد با یک دستگاه موتور سیکلت 248 سوزکی فاقد شماره موتور و شاسی بود توقیف ودر این راستا پرونده ای تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید .

به گزارش صدای گیلان،  رضا قشلاقی افزود، پرونده پس از ثبت و رعایت تشریفات دادرسی و اخذ دفاعیات ازمتهم بدلیل عدم ارائه مدارک قانونی ، قاچاق بودن موتور سیکلت توقیفی محرز تشخیص داده شد و حکم به ضبط آن بنفع دولت و پرداخت جزای نقدی به مبلغ بیش از 319 میلیون ریال در حق دولت صادر گردید.

 

تعطیلی یک موسسه غیر مجاز رادیولوژی در شهرستان رودسر

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان همچنین از تعطیلی یک موسسه غیر مجاز در شهرستان رودسر خبر داد و گفت : شبکه بهداشت شهرستان رودسر طی گزارشی از ایجاد موسسه غیر مجاز رادیولوژی توسط فردی فاقد صلاحیت شکایت نمود که موضوع در دستور کار رئیس تعزیرات حکومتی رودسر قرار گرفت که پس از احضار متهم و اخذ دفاعیات وی و تکمیل تحقیقات ، تخلف ایجاد موسسه غیر مجاز را محرز تشخیص و حکم به ضبط کلیه ملزومات موسسه بنفع دولت و پرداخت جزای نقدی در حق دولت و تعطیلی موسسه غیر مجاز صادر کرد.

 

رسیدگی به پرونده دو عامل قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی بندر انزلی

قشلاقی در ادامه درباره پرونده دو عامل قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی بندر انزلی بیان کرد : بدنبال کشف تعداد 203 کارتن قابلمه و زود پز قاچاق و اعلام آن به تعزیرات حکومتی بندر انزلی پرونده در شعبه اول مطرح رسیدگی قرار گرفت و دو تن از متهمین به شعبه احضار و بدلیل عدم ارائه اسناد و مدارک مثبته مبنی بر ورود قانونی کالاهای مکشوفه به استناد ماده 18 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز حکم به ضبط کالای مکشوفه و پرداخت جزای نقدی در حق دولت محکوم گردید.

آدامس های الکل
همچنین مدیرکل تعزیرات حکومتی درباره پرونده ی دیگری گفت : آدامس های الکل دار با آرم تریدنت قاچاق بوده و با عرضه کنندگان آن برخورد می گردد .

قشلاقی ضمن بیان این مطلب که این نوع آدامسها ، علاوه بر قاچاق بودن بدلیل وجود الکل در آن حرمت شرعی نیز دارد ادامه داد که پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی آستارا مطرح رسیدگی گردید و و  متهم ، علاوه بر ضبط کالای قاچاق به پرداخت مبلغ 4 میلیون و 587 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم گردید.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه