زمان بارگزاری این صفحه: 9:07 PM UTC

رشت؛ کلاهبرداری با وعده اعزام به خارج

کلاهبردار۴۰ساله ای که با وعده اعزام به خارج از سه شهروند جویای کار یک میلیارد و ۳۵۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده در رشت دستگیر شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس پلیس آگاهی گیلان گفت : این مرد ۴۰ساله ساکن رشت با وعده اعزام به خارج ، از سه شهروند جویای کارکلاهبرداری کرده بود امروز در رشت دستگیر شد.

 

سرهنگ فلاح کریمی افزود : این کلاهبردار با شکایت یکی از شهروندان رشتی که چند وقت پیش بعلت داشتن ویزای جعلی در یکی از فرودگاه های ترکیه دستگیرشده بود لو رفت.

 

وی گفت : کلاهبردار۴۰ساله با وعده اعزام به کانادا وبابیان اینکه پسر عمویش در ترکیه فردی با نفوذ است از شهروند رشتی ۸۰۰میلیون ریال گرفته اما به وی ویزای جعلی داده بود.

 

رئیس پلیس آگاهی گیلان تصریح کرد : متهم در بازجویی ها به ۵۵۰میلیون ریال کلاهبرداریدیگر از ۲شهروند اصفهانی ومشهدی جویای کار با وعده اعزام به خارج ازکشوراعتراف کرد.(باشگاه خبرنگاران)

 

مطالب بیشتر؛

  • دستگیری کلاهبردار شبکه‌های اجتماعی/ دستگیری سارق سابقه‌دار در رشت رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۱۵۰ میلیون ریالی شبکه های اجتماعی موبایلی در رشت خبر داد.
  • دستگیری مدیران دو آرایشگاه زنانه در رشت رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری مدیران دو آرایشگاه زنانه در رشت که تصاویر خصوصی مدل های خود را برای تبلیغ در اینستاگرام انتشار می دادند، خبر […]
  • فرمانده انتظامی جدید گیلان معارفه شد/ تصاویر مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی گیلان با حضور سردار حسین اشتری برگزار شد.در این مراسم با قدردانی از زحمات سردار ابراهیم قائد رحمتی، سردار محمدرضا میرحیدری عهده‌دار مسئولیت فرماندهی انتظامی گیلان […]
  • کشف 28 تن چای فاسد در لنگرود. صدای گیلان - فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان از کشف و توقیف محموله 28 تن چای فاسد در شهرستان لنگرود خبر داد.
  • ۳۶۸ نفر از گیلان دواطلب نمایندگی مجلس دهم شدند تعداد ثبت نام کنندگان به ترتیب بیش‌ترین تعداد شامل؛ رشت با ۹۷ نفر، لاهیجان و سیاهکل ۳۸ نفر، آستارا ۳۴ نفر، رودسر و املش ۳۰ نفر، تالش، رضوانشهر و ماسال ۳۰ نفر، لنگرود ۳۰ نفر، آستانه اشرفیه ۲۵ نفر، رودبار ۲۵ نفر، بندرانزلی ۲۴ نفر، فومن و شفت ۱۹ نفر و صومعه سرا ۱۶ نفر […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه