زمان بارگزاری این صفحه: 2:58 PM UTC

رقابت برای خرید «طناب دار صدام»/ یک موسسه دینی ایرانی بین خریداران + عکس

صدای گیلان – انتشار تصاویری از طناب دار صدام حسین در اینترنت مورد توجه و رقابت خریدارانی از ایران، کویت و رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

انتشار تصاویری از طناب دار صدام حسین در اینترنت مورد توجه و رقابت خریدارانی از ایران، کویت و رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ابنا ، روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی فاش کرد انتشار تصاویر طناب داری که برای اعدام صدام حسین رئیس جمهور سابق عراق استفاده شد در اینترنت توجه و استقبال خریداران زیادی را جلب کرده است.

این روزنامه نوشت بالا‌ترین پیشنهادی که تاکنون برای خرید این طناب داده شده هفت میلیون دلار است. ثروتمندان کویتی، یک خانواده ثروتمند اسرائیلی و یک موسسه دینی ایرانی برای خرید طناب دار صدام رقابت می‌کنند.

در گزارش روزنامه دیلی میل آمده است: انتشار تصاویری از طناب دار صدام حسین در اینترنت مورد توجه و رقابت خریدارانی از ایران، کویت و اسرائیل قرار گرفت. بالا‌ترین مبلغی که برای خرید آن تاکنون درخواست شده هفت میلیون دلار است.

رقابت برای خرید «طناب دار صدام»

بر اساس این گزارش، افرادی که به جمع آوری آثار یادگاری نادر علاقه‌مند هستند پیشنهادشان را برای خریدن این طناب دست ساز ارائه کرده‌اند.

«موفق الربیعی» مشاور سابق امنیت ملی عراق اکنون این طناب را در اختیار دارد و از آن محافظت می‌کند.

به تازگی تصویری از الربیعی در خانه‌اش در عراق منتشر شده است در حالی که وی در کنار مجسمه نیم تنه صدام ایستاده و طناب دار دور گردن مجسمه برنزی صدام است.

این روزنامه انگلیسی اعلام کرد بعد از آنکه تصویر طناب دار صدام در اینترنت منتشر شد برخی از منابع خبری و رسانه‌ای اعلام کردند که تاجران کویتی، یک خانواده ثروتمند اسرائیلی و همچنین یک موسسه دینی ایرانی علاقه‌مندی خود را برای خرید آن اعلام کرده‌اند.

مطالب بیشتر؛

  • «قبر صدام» تخریب شد/ عکس صدای گیلان - تصاویر تازه تلویزیونی نشان می دهد که مقبره صدام حسین رهبر سابق عراق در جریان نبردهای تکریت تقریبا به طور کامل ویران شده است.
  • توضیح درباره عکس گلزار و صدام علی احمدزاده تصویری لورفته از سکانس فیلم "مادر قلب اتمی" منتشر کرد که در آن محمدرضا گلزار در کنار بازیگری با گریم صدام دیده می شود.
  • کشف 55بسته آدامس الکل دار در آستارا صدای گیلان - آدامس های الکل دار با آرم تریدنت قاچاق بوده و با عرضه کنندگان آن برخورد می گردد.
  • اعدام یک قاتل و یک قاچاقچی مواد مخدر در رشت یک قاچاقچی مواد مخدر ویک محکوم به قتل عمد در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شدند.
  • جنگ قدرت میان داعش و القاعده. صدای گیلان - شمار گروه‌های تروریستی که در آفریقا و آسیا به صفوف جریان تروریستی موسوم به "دولت اسلامی" می‌پیوندند افزایش می‌یابد. خشونت این گروه بیشتر از شبکه تروریستی القاعده است و موفقیت بیشتری نیز به دست آورده. […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه