زمان بارگزاری این صفحه: 5:33 AM UTC

رمز موفقیت ایران اعتقاد به اصل ولایت فقیه است

صدای گیلان – فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رمز موفقیت ایران اعتقاد به اصل ولایت فقیه است، گفت: رسانه در راستای جایگاه ولایت فقیه قلم بزند که گیلان بالغ بر ۶۵۰ لینک شباب دارد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان/ به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گیلان، سردار هامون محمدی صبح امروز در همایش بسیج و رسانه که هم اکنون در مجتمع یاس با حضور سردار شریف، مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال برگزاری است ضمن گرامیداشت سالروز آغاز عملیات کربلای 5 اظهار کرد: عملیات کربلای پنج از عملیات مهمی بود که امام (ره) شخصا از فرماندهان سپاه درخواست این عملیات را کردند.

وی با بیان اینکه یکی از افتخارات لشکر قدس گیلان در طول دوران دفاع مقدس عملیات کربلای پنج است، افزود: گیلانیان در این عملیات و پیروزی آن بسیار موثر بودند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امام خمینی (ره) با پرچم حسینی که دارای عقبه 1400 ساله و اثرگذار است قادر شد انسان هایی با این طراز را معرفی نماید، گفت: انسان هایی که تمام خواسته های خود را در راه حق گذاردند و از خاک میهن دفاع کردند.

سردار محمدی با بیان اینکه آرمانی که امام (ره) برای آن انقلاب را شروع کرد محدود به مادیات نبود، تصریح کرد: در طول پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز مقام معظم رهبری با مدیریت و کفایت خود همچنان شفاف و روشن و مطابق خواسته های امام(ره) آن آرمان ها را پیش می برند.

وی با بیان اینکه صحبت از دشمنی غرب و استکبار جهانی با ایران توهم نیست، خاطرنشان کرد: این امر واقعیتی است که وجود دارد و کلیبتون یکی از عوامل اصلی استکبار جهانیست که دولت را تشویق به جنگیدن با ایران کرده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: هر جا که تامین منافع آمریکا که مبتنی بر ظلم و ستمگری است وجود داشته باشد، تفکر امام (ره)، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی در آنجا است و اجازه نمی دهد که عرصه سلطه گری استکبار افزایش پیدا کند.

سردار محمدی با بیان اینکه امروزه دشمنان از کم هزینه ترین راه برای سلطه فرهنگی استفاده می کنند، افزود: دشمن از اهرم رسانه استفاده می کند که اکثر رسانه ها در دست قدرت های غربی و صهیونیست ها است و توانسته اند با هزینه کم فضایی را به وجود بیاورد که اوضاع را به نفع خود قلم زند.

وی گفت: دشمن با وجود اینکه دم از حقوق بشر می زنند ولی متاسفانه حرفی از سلطه گری ها و ظلم هایی که در کشورهایی مانند بحرین، سوریه، افغانستان و … بر سر مردم می آورد در رسانه هایشان گفته نمی شود.

بالغ بر 650 لینک شباب در استان گیلان وجود دارد

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج یک حرکت مثبت با ایجاد شبکه شباب شروع کرده است، تصریح کرد: این عمل یک حرکت ارزشمند است و می تواند اطلاع رسانی شفاف را ایجاد کند.

سردار محمدی با بیان اینکه شبکه شباب در اقصی نقاط استان در پایگاه های بسیج وجود دارد، خاطرنشان کرد: در سطح استان بالغ بر 650 لینک شباب وجود دارد.

وی اظهار کرد: یکی از بزرگترین کار جمهوری اسلامی در این راستا خارج کردن استکبار جهانی از پوشش خبری که برای خود ایجاد کرده بود، است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تقابل رسانه ای با استکبار جهانی حتمی و قطعی است، افزود: آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری قطع به یقین در این تقابل رسانه ای وجود دارد و امروز ما در وسط میدان جنگ قرار داریم و باید بتوانیم جایگاه خود را بشناسیم و به آن عمل کنیم.

سردار محمدی گفت: امروز هدف از برگزاری همایش راه های بررسی خدمت رسانی بسیج در عرصه رسانه و راه های ایفای نقش آن است.

وی با بیان اینکه سه موضوع جز مهمات تداوم و ادامه انقلاب اسلامی است که باید به آن پرداخته شود، تصریح کرد: اگر امروزه مشکلاتی در کشور است به دلیل غفلت ازین سه موضوع است.

فرمانده سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: عدم پافشاری و ممارست در مسیر انقلاب، ما را دچار مشکل کرده است که عده ای با وجود اینکه از چهره های اولیه نظام هستند و دارای وجهه مثبتی بودند اما به دلیل چرخش180درجه تغییر مسیر داده اند.

رمز موفقیت ایران اعتقاد به اصل ولایت فقیه است

سردار محمدی با بیان اینکه دفاع از ولایت فقیه باید در رسانه ها بیشتر شود، اظهار کرد: رمز موفقیت ما در ایران اسلامی اعتقاد به اصل ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه امروز وحدت کلمه متوجه مقام معظم رهبری است، افزود: نتیجه آن در جهان مشخص است و به همین دلیل نوک پیکان استکبار جهانی به سمت ولایت فقیه است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رسانه ها باید در راستای جایگاه ولایت فقیه بیشتر قلم بزنند، گفت: بسیج و رسانه باید توانمندی های خود را یکی کنند و به فکر تعالی انقلاب اسلامی باشند.

ایران در بحث تکنولوژی سرآمد جهان است

سردار محمدی با بیان اینکه ایران در بحث تکنولوژی نظامی سرآمد جهان است، تصریح کرد: عدم ایجاد خودباوری در کشور می تواند خطرناک باشد.

وی خاطرنشان کرد: امروز اقتصاد مقاومتی می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی را حل کند و ما باید به دنبال واقعیت ها باشیم که واقعیت امروز ما توانمندی های ما است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه