زمان بارگزاری این صفحه: 12:21 AM UTC

رهبر بوکوحرام: من زنده‌ام! + عکس

سرکرده گروه تروریستی بوکو حرام، در پیامی ویدئویی ضمن تاکید بر زنده بودن خود، اعلام کرد رهبری خلافتی را در دست دارد که این گروه در شهر‌ها و مناطق تحت کنترل خود ایجاد کرده است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ـ ابنا ـ درحالی که هفته گذشته مسئولان ارتش نیجریه از کشته شدن سرکرده گروه تروریستی بوکو حرام خبر داده بودند روز پنج‌شنبه وی در یک نوار ویدئوی ظاهر شد و از سلامتی خود خبر داد!

«ابوبکر شیکاو» سرکرده گروه تروریستی بوکو حرام که با ارتش نیجریه مبارزه می‌کند، در پیامی ویدئویی ضمن تاکید بر زنده بودن خود، اعلام کرد رهبری خلافتی را در دست دارد که این گروه در شهر‌ها و مناطق تحت کنترل خود ایجاد کرده است.

ژنرال «کریس اولوکولاد» سخنگوی ارتش ملی نیجریه اعلام کرده بود بوکوحرام تلاش می‌کرد روستای “کاندوجا” نزدیک کامرون را تصرف کند ولی نیروهای هوایی و زمینی نیجریه حملات این گروه را دفع کردند که در این درگیری‌ها سرکرده بوکوحرام کشته شد.

ابوبکر شیکاو که برای ارسال پیام‌های خود همواره در نوارهای ویدئویی ظاهر می‌شود چندی پیش ضمن حمایت از سرکردۀ را از گروه تروریستی داعش، «ابوبکر البغدادی» رهبر این گروه را «برادر» خطاب کرده و به «ایمن الظواهری» سرکرده القاعده و «ملا عمر» رهبر طالبان درود و تحیت فرستاد.

ابوبکر شیکاو سرکرده گروهک بوکوحرام

ابوبکر شیکاو سرکرده گروهک بوکوحرام

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه