زمان بارگزاری این صفحه: 1:35 AM UTC

رودسر بی مشکل ترین شهرستان در کشور است/ مشکلی با شوراها ندارم

محمد مهدی رهبری املشی در نشست شوراهای اسلامی شهرستان رودسر گفت؛ در شهرستان های رودسر و املش در مواجهه با بسیاری از نمایندگان مشکل زیادی با شورها ندارم ، بسیاری از نمایندگان موضع گیری زیادی بر علیه شوراها دارند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محمد مهدی رهبری در نشست شوراهای اسلامی شهرستان رودسر گفت : در شهرستان های رودسر و املش در مواجهه با بسیاری از نمایندگان مشکل زیادی با شورها ندارم ، بسیاری از نمایندگان موضع گیری زیادی بر علیه شوراها دارند.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از همای گیلان، وی افزود : شهرستان رودسر بی مشکل ترین شهرستان در کشور است و شوراهایش هم از مشکلات کمی برخوردار هستند که باز هم انتظار می رود کمک رسانی شود.

 

رهبری املشی تصریح کرد شوراها براساس قرآن و نظام ما باید دارای صفات برجسته ای باشند که به شخصه خود را در مقام این همه صفات نمی بینم.

 

وی با بیان این مطلب که شوراها در قانون اساسی یک امر شناخته شده و برگشت ناپذیر است که چه بخواهیم و چه نخواهیم وجود دارد و باید با این واقعیت کار کنیم
نماینده مردم رودسر و املش در این نشست اظهار داشت : قانون اساسی در ۷ اصل خصوصیات شوراییان را مورد مباحثه قرار داده است و این خصوصیات اگر انجام شود دیگر هیچ مشکلی در شورا نخواهیم داشت.

 

رهبری املشی با اشاره به این مطلب ما باید به تدریج به مقام شورایی که از مردم وکالت دارند برسیم و برای آنان خدمت کنیم ووجودی باشیم که برای مردم نافع است نه آنکه از منابع استفاده نماییم.

 

وی اظهارداشت همه مسائل و مشکلات با پول حل نمی شود و مسئولین اجرایی همراه با شوراییان باید بفکر ابتکار و خلاقیت و درآمدزایی باشند و ما باید در حد توان نظام متوقع باشیم .

 

رهبری املشی اشاره کرد شهرستان رودسر از مواهب طبیعی بسیاری برخوردار است و باید از این مواهب به نفع مردم و در جهت اشتغال و درآمدزایی استفاده بهینه کرد
نماینده مردم رودسر و املش انتظار خود را از شوراییان ابتکار و خلاقیت دانست و افزود : در مدیریت جامع شهری بدنبال آین راه حل باشیم و از هر گونه کمکی دریغ نخواهم کرد .

 

وی خطاب به شهرداری های کم درآمد گفت ما هر چه از دستمان برآید در قانون گذاری کمک خواهیم کرد تا شهرداری های کم توان توانمند شوند.

 

نماینده مردم رودسر و املش در پایان با اشاره به زمینهای بنیاد علوی اظهار داشت : تغییر کاربری برای این زمینها باید برای مردم سود داشته باشد اگر سودی نداشته باشد صرفه ای برای مردم ندارد و کاری نکرده ایم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه