زمان بارگزاری این صفحه: 5:45 PM UTC

روزنامه «کلید» به مدیر مسئولی «حکیمی پور» نماینده رودبار منتشر شد

رودبار – صدای گیلان؛ روزنامه «کلید» به مدیر مسئولی عطاءالله حکیمی پور به جمع خانواده مطبوعات کشور پیوست.

 

روزنامه «کلید» به مدیر مسئولی عطاءالله حکیمی پور به جمع خانواده مطبوعات کشور پیوست.

روزنامه «کلید» با مدیرمسئولی عطاالله حکیمی‌پور نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی قدم به خانواده روزنامه‌های سراسری کشور گذاشت.

 

امیرحسین رسائل از مدیران و دست اندرکاران این رسانه نوپا، رویکرد آن را اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی توصیف و تأکید کرد: این روزنامه به اخبار حوزه سیاسی نیز در حد اخبار معمولی روزانه توجه نشان خواهد داد.

 

رسائل در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد: کلید نخستین روزنامه ایران خواهد بود که دارای شبکه توزیع مویرگی است و بر پایه اشتراک مخاطبان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

این روزنامه با سردبیری منصور بیطرف در ۲۰ صفحه و با قیمت هزار تومان منتشر شده است.

مطالب بیشتر؛

  • آقای رئیس جمهور ژنرال هایی که با خود آورده اید همه بیمارند. عطالله حکیمی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در زمینه های مختلفی از قبیل مسایل اقتصادی تا هسته ای و البته به صف کردن مردم برای چند عدد تخم مرغ و روغن تاریخ گذشته و ژنرالهای بیمار دولت روحانی صحبت […]
  • خلیلی، شهردار اسبق رشت، معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران شد صدای گیلان - معاون اداری و مالی باشگاه پرسپولیس تهران با بیان اینکه پرسپولیس همانند تیم ملی است، گفت: وزارت ورزش و دولت همه به فکر کمک به پرسپولیس هستند.
  • اصلاح‌طلبان‌ دلواپس‌ انتخابات‌ نیستند پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ یکی از مهم ترین موضوعات اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس دهم درباره تایید صلاحیت چهره‌های مطرح این جریان است. برای بررسی این موضوعات با دکتر احمد پورنجاتی نماینده اصلاح طلب در مجلس ششم و قائم مقام سابق سازمان صدا و سیما گفت و گو کردیم. وی […]
  • معاونان بازرسی و هماهنگ کننده پلیس گیلان معرفی شدند صدای گیلان - سرهنگ حبیب نصیری به سمت معاون هماهنگ کننده و سرهنگ وهاب محسن‌نژاد به عنوان رئیس بازرسی پلیس گیلان منصوب و معارفه شدند.
  • سرشبکه شرکت هرمی کیونت شمال کشور دستگیر شد صدای گیلان، هر چند مدتی پیش خبر از دستگیری سرشبکه شرکت هرمی کیونت در گیلان گزارش شده بود ولی دیروز رییس پلیس امنیت عمومی گیلان ، خبر از دستگیری سرشبکه اصلی شرکت هرمی کیونت خبر داد.این فرد 26 ساله با زیر مجوعه ای بالغ بر 200 نفر در استانهای شمالی فعالیت می کرده و با لیدرهای شرکت هرمی […]

کلیدواژه ها: ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “روزنامه «کلید» به مدیر مسئولی «حکیمی پور» نماینده رودبار منتشر شد”

  1. صفری نوشته است:

    وای به حال اون روزنامه ای که مدیر مسئولش آقای عطاء حکیمی باشد!!! آقای حکیمی که هیچ سابقه مطبوعاتی ندارد و اصلا نمی داند روزنامه را با کدام (ز) می نویسند. در هر صورت برای این روزنامه جدیدالولاده آرزوی توفیق دارم.
عناوین ویژه