زمان بارگزاری این صفحه: 5:30 AM UTC

روستاییان گیلان، قبوض آب شرب را تلفنی پرداخت كنند

صدای گیلان – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان خبر داد؛ سامانه ی تلفنی 1523 به منظور پرداخت قبوض آب شرب روستاییان در این استان راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان؛ محمد علی فرّ امینی با بیان این مطلب افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان به عنوان دومین شرکت آبفار در سطح کشور موفق به راه اندازی سامانه ی تلفنی 1523 به منظور تسهیل در ارائه ی خدمات به مشترکین خود شده است.

وی تصریح کرد: از این پس مشترکین محترم آب شرب روستایی می توانند با شماره گیری 1523 و وارد نمودن شماره ی شناسایی قبض خود از مبلغ بدهی آگاه شوند و نسبت به پرداخت تلفنی آن اقدام کنند.

وی، با اشاره به مزایای راه اندازی سامانه ی تلفنی 1523 شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، گفت: عدم مراجعه ی روستاییان محترم به پُست بانک ها و دفاتر خدمات روستایی و حذف هزینه ی پرداخت قبض، جلوگیری از مراجعه ی حضوری مشترکین به ستاد شرکت و امور آبفار شهرستان ها، پاسخگویی شبانه روزی سامانه ی 1523 به مشترکین و اعلام هزینه ی آب بهاء و دسترسی آسان به خدمات الکترونیک از جمله مزایای این سیستم تلفنی برای روستاییان گیلان می باشد.

فرّ امینی با بیان اینکه، با راه اندازی تلفن 1523، هزینه ی چاپ و توزیع قبوض آب شرب روستایی در گیلان کاهش می یابد، اظهارداشت: ارائه ی هرچه بهتر خدمات الکترونیک، هدف استراتژیک شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان است.

وی خاطرنشان کرد: پس از برقراری یک تماس از سوی مشترکین محترم با سامانه ی 1523، در هر دوره به طور مستمر مبلغ قبض مشترکین به آنان اعلام و از طریق تلفن می توانند آن را پرداخت کنند.

وی، دسترسی آسان مشترکین به خدمات دولت الکترونیک را از جمله اقدامهای مهم شرکت آبفار گیلان در دو سال گذشته ذکر کرد و افزود: هم اکنون سامانه ی پیام کوتاه و پرتال شرکت در همین راستا فعال است که به منظور بهبود این روند فعالیت هایی در حال انجام می باشد.

گفتنی است ؛ در زمان حاضر 253 هزار و 561 مشترک روستایی در گیلان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه