زمان بارگزاری این صفحه: 4:35 PM UTC

رونمایی از تابلوی انبار نفت رشت به نام شهید«بهمنی مقدم»/ تصاویر

صدای گیلان- از تابلوی انبار نفت رشت به نام شهید«بهمنی مقدم» با حضور استاندار و جمعی از مسولین رونمایی شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عصر دیروز ( 20/11/93) در آئین بزرگداشت سی و ششمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان؛ محمد علی نجفی ، استاندار گیلان ، از تابلوی انبار نفت رشت ، مزین به نام شهید(( بهمنی مقدم ))رونمایی کرد .

در آئین جشن انقلاب و رونمایی از تابلوی انبار نفت رشت که با حضور جعفر زاده ، نماینده مردم رشت ، مهدوی ، فرماندار و جمعی از خانواده های شهدا و جانبازان شرکت نفت و مدیر و مسئولین و کارکنان این مجموعه برگزار شد ؛ از خانواده شهید (( بهمنی مقدم ))تقدیر بعمل آمد .

محمدعلی نجفی ، استاندار گیلان ، ضمن تقدیر از خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در استان بالاخص در ایام برف و بحران از چراجی ،مدیر منطقه گیلان ، به عنوان مدیری همراه دولت یاد کرد و افزود : « شرکت نفت استان گیلان دارای کارکنان خدوم و زحمتکشی است که تمام توان خود را برای سوخترسانی انجام داده و از بحرانها سربلند بیرون آمده اند . »

وی همچنین تقارن دو مناسبت خجسته سی و ششمین سالگشت جشن انقلاب و بزرگداشت یاد شهدا و نامگذاری انبار نفت به نام یکی از شهدای کارمند این شرکت را از مهمترین عوامل حضور خود در این آئین دانست .

در بخش دیگری از مراسم مهدوی ، فرماندار رشت ، ضمن تقدیر از مدیر منطقه گیلان خدمات شرکت نفت استان را ارزشمند اعلام کرد و افزود : « این از برکات انقلاب و امام است که ارزشهای انقلابی و فرهنگی برای ما به یادگار گذاشته اند و برماست که میراث دار نسل به نسل پیام شهیدان باشیم . »

جعفرزاده ، نماینده مردم رشت در مجلس نیز ضمن سپاس از خدمات مدیر و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان افزود : « به حول الهی و همت کارکنان

مجموعه نفت گیلان می توان گفت که ما مدیریت جهادی را در مجموعه نفت گیلان دیده ایم و این جای تقدیر دارد . »

فردین چراجی ، مدیر منطقه گیلان ، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مجموعه پخش فرآورده های نفتی استان در دهه فجر از افتتاح چهار پروژه CNG در هفته گذشته در استان خبر داد و افزود :« با افتتاح جایگاههای CNG صومعه سرا ( 3 ) ، چابکسر (2) ، زیبای ضیابر و کلاچای شمار جایگاههای CNG استان به 94 باب رسیده است . »

چراجی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید (( بهمنی مقدم ))و ((اسدپور)) از شهدای کارمند شرکت نفت افزود : « امروز مفتخریم که به همت همکاران و حضور پربرکت استاندار مجموعه انبار نفت را به نام شهید محمدباقر بهمنی مقدم نامگذاری کرده ایم و در آینده ای نزدیک نیز مراسمی مشابه برای نامگذاری مرکز سوختگیری هواپیمائی استان به نام شهید خلیل اسدپور را در دست اقدام داریم . »

پس از سخنرانی ها و ادای احترام به خانواده های شهید کارمند ، از تابلوی انبار نفت به نام شهید بهمنی مقدم رونمایی شد و همچنین از هشت نفر از بازنشستگان سال 93 شرکت نفت سیدعلی شریفی راد ، علیرضا دلسوز خاکی ، علی فروتن ، سیروس مردانی فر ، جمشید جعفریان ، علی نقی قربان اشرفی ، سید قربان هاشمی و فریدون طوافی تقدیر بعمل آمد.

گفتی است شهید بهمنی مقدم از رانندگان نفتکش مجموعه پخش فرآورده های نفتی گیلان بود که در تیرماه سال 1366 درسن 44 سالگی در عملیات نصر 4 ماووت عراق بوسیله بمب شیمیایی شهید شد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه