زمان بارگزاری این صفحه: 8:05 PM UTC

رونمایی از پوستر جشنواره استانی تیتر انقلاب/ فراخوان

صدای گیلان – پوستر جشنواره استانی تیتر انقلاب در همایش رسانه و انقلاب اسلامی در رشت، رونمایی شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، عصر شنبه 11 بهمن در همایش رسانه و انقلاب اسلامی که با حضور 400 نفر از اصحاب رسانه استان در سالن الغدیر استانداری برگزار شد، پوستر جشنواره استانی تیتر انقلاب رونمایی شد.

237121_orig

بنا بر این گزارش، خبرنگاران و اصحاب رسانه با ارسال تیتر خبرهای مربوط به انقلاب اسلامی که در فاصله زمانی یکم تا 30 بهمن ماه جاری در یکی از نشریات محلی، خبرگزاری ها یا پایگاه های خبری دارای مجوز استان منتشر شده باشد می توانند در جشنواره مذکور شرکت کنند.

هر متقاضی می تواند با سه اثر در جشنواره شرکت کند، چنانچه آثار بیشتری ارسال شود دبیرخانه آثار مربوط را به طور تصادفی انتخاب و بقیه را حذف خواهد کرد.
همچنین آثاری که در ویژه نامه های نشریات سراسری در استان گیلان چاپ شده اند نیز می توانند در جشنواره شرکت کنند.

آشنائی با ظرفیتها و قابلیتهای رسانه های مکتوب و مجازی و بهره گیری از این قابلیتها، تبیین نقش رسانه ها در ایجاد همبستگی ملی در زمان پیروزی انقلاب اسلامی، ارج نهادن و تجلیل از تلاشگران و فرهیختگان عرصه رسانه، ایجاد زمینه تبادل نظر و انتقال تجارب میان نشریات مکتوب و مجازی و تبیین نقش رسانه ها در ترویج آرمانهای مقدس نظام جمهری اسلامی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

از محورهای این جشنواره نیز می توان به تاثیر انقلاب اسلامی در کارکرد رسانه ها، آسیب شناسی انقلاب اسلامی،آشنایی نسل جوان با ویژگی های دهه فجر سال 1357، اهمیت پیوند نسل جوان با آمانهای انقلاب اسلامی، پیشرفتها و فعالیتهای صورت گرفته پس از انقلاب اسلامی، نقش رسانه ها در مقابله با تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی، تبیین چرائی حضور پرشور ملت در راهپیمائی یوم اله 22 بهمن، ارزشهای انقلاب اسلامی دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دهه فجر و ولایت پذیری، فرهنگ اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی و نقش مطبوعات در تبیین اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

خبرنگاران جهت شرکت در جشنواره استانی تیتر انقلاب فقط باید از طریق سایت gilan.farhang.gov.ir اقدام نمایند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره، پنجم اسفند 93 بوده و اختتامیه جشنواره جهت تجلیل از نفرات برگزیده نیز در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

به نفرات برگزیده این جشنواره به ترتیب به نفرات اول تا سوم: سه میلیون ریال، نفرات چهارم تا ششم: دو میلیون ریال و نفرات هفتم تا دهم: یک میلیون ریال اهدا می شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه