زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 PM UTC

رییس جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معارفه شد

ییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فرماندار فومن و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی معارفه شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، دقایقی قبل با حضور در فومن، رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان را معرفی کرد.

 

در جلسه مذکور که صبح امروز شنبه ۲۰ تیر ۹۴ با حضور میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن و ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری فومن انجام شد؛ «یوسف نیک انجام» به عنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معرفی و از زحمات حسین شهیدزاده رییس پیشین این اداره تقدیر شد.

 

یوسف نیک انجام متولد سال ۱۳۵۵ در روستای حسین کوه شهرستان فومن و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.

 

وی پیش از این، ریاست اداره امور اداری و رفاهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج، مسئولیت کمیته نخبگان شهرستان آوج و مشاور مدیرکل و مسئول امور ایثارگران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را برعهده داشته است.

 

دو بار انتخاب به عنوان کارمند نمونه کشوری و دریافت تقدیرنامه از وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک بار دریافت لوح تقدیر از مدیرکل امور استانهای وزارت متبوع در اسفند ۹۳، سه بار دریافت تقدیرنامه از مشاور امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رزومه کاری وی به چشم میخورد.

 

منبع؛  روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه