زمان بارگزاری این صفحه: 9:00 AM UTC

رییس جمهوری، رشت را به مقصد تهران ترک کرد

رشت – صدای گیلان؛ حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران ، پس از پایان پانزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید و رسیدگی به مشکلات و مسایل مردم گیلان، روز پنجشنبه رشت را به مقصد تهران ترک کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران ، پس از پایان پانزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید و رسیدگی به مشکلات و مسایل مردم گیلان، روز پنجشنبه رشت را به مقصد تهران ترک کرد.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، دقایقی پیش هواپیمایی حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری در میان بدرقه آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، محمدعلی نجفی استاندار، مدیران و مسوولان استانی، رشت را به مقصد تهران ترک کرد.

 

رییس جمهوری در پانزدهمین سفر استانی خود، در اجتماع بزرگ مردم گیلان در ورزشگاه عضدی رشت، سخنرانی کرد.

 

حجت الاسلام روحانی همچنین روز گذشته (چهارشنبه) با روحانیون، علما و برگزیدگان استان نشست داشت و جلسه توسعه و سرمایه گذاران گیلان نیز با حضور رییس جمهوری، رییس دفتر رییس جمهوری، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و تعدادی از وزرا و معاونان و مشاوران رییس جمهوری برگزار شد.

 

حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز (پنجشنبه) نیز از منطقه آزاد تجاری و صنعتی انزلی و مجتمع بندری کاسپین بازدید کرد.

 

جلسه شورای اداری گیلان و نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان از دیگر برنامه های امروز رییس جمهوری بود.

 

حجت الاسلام حسن روحانی دقایقی پیش، در نشست خبری، رویکردها و برنامه ریزی های دولت برای توسعه گیلان و رفع مشکلات و تنگناهای استان را تشریح کرد.

 

در جریان پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به گیلان، تعدادی از وزرا و معاونان رییس جمهوری نیز روز گذشته (چهارشنبه) به نمایندگی از حجت الاسلام روحانی به شهرستان های مختلف استان سفر کردند و در جلسات شورای اداری حضور یافتند.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه