زمان بارگزاری این صفحه: 5:16 PM UTC

رییس جمهور وارد رشت شد

رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح امروز در صدر شماری از معاونان رییس‌ جمهوری و وزرا در قالب پانزدهمین سفر استان کاروان تدبیر و امید وارد رشت در استان گیلان شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه سردار جنگل رشت مورد استقبال آیت‌الله زین‌العابدین قربانی امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در استان گیلان، استاندار و جمعی از مقامات محلی قرار گرفت.

 

در مراسم رسمی استقبال از کاروان تدبیر و امید پس از نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، رییس‌ جمهوری از یگان حاضر در فرودگاه سان دید.

 

قرار است تا ساعتی دیگر رییس جمهوری در اجتماع مردم استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت سخنرانی کند.

دیدار با روحانیون، علما، سرمایه‌گذاران، برگزیدگان و خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه‌های رییس‌ جمهوری در این سفرا ست.

 

دکتر روحانی را در این سفر دو روزه دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس‌ جمهوری، حسین فریدون مشاور ارشد رییس‌ جمهوری و معاونان رییس‌ جمهوری در امور زنان و خانواده، حقوقی و امور مجلس و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و جمعی از وزرای کابینه، همراهی می‌کنند.

 

*طرح‌های گسترده‌ای برای توسعه بیش از پیش گیلان داریم

رییس جمهوری در فرودگاه سردار جنگل رشت و در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طرح‌های گسترده‌ای برای رونق و توسعه استان گیلان برنامه‌ریزی و طراحی شده است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه با ابراز خرسندی از سفر به استان گیلان، مردم این استان را دلاور، فهیم و غیور معرفی کرد و اظهار داشت: در جریان این سفر نظر و دیدگاه مردم استان، فرهیختگان، علما، اندیشمندان و خانواده‌های معظم شهدا را برای توسعه بیش از پیش استان خواهیم شنید.

 

رییس جمهوری ابراز امیدواری کرد که این سفر، سفری پرخیر و برکت برای مردم استان سرسبز گیلان باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه