زمان بارگزاری این صفحه: 8:54 AM UTC

رییس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت با حداکثر آراء انتخاب شدند

طاهره زاهد صفت و سکینه پرستش هریک به ترتیب با کسب حداکثر مطلق آراء به عنوان رییس و نائب رییس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت انتخاب شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اولین جلسه هیئت مدیره نظام پرستاری رشت و حومه (هفته گذشته) باحضور معاون درمان دانشگاه،هیئت اجرائی و هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری،به منظور انتخاب رییس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت برگزارشد.

 

به گزارش وبدا؛ معاون درمان دانشگاه در این نشست با اشاره به برگزاری اخیر چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در استان گیلان ،اظهار کرد:با تاکید ریاست دانشگاه مبنی بر رعایت قانون انتخابات و عدم اعمال نظر در هیچ مرحله ای از این دوره از انتخابات،خوشبختانه این انتخابات طبق روال قانونی و رعایت تمامی امور مربوطه ، در شهر رشت و هم در شهرستانهای استان به خوبی برگزارشد.

 

وی در ادامه با اشاره به مشارکت هیجده درصدی این انتخابات در رشت ،پنچاه و دو درصد در شهرستان مرزی آستارا و همچنین مشارکت پنجاه چهارو دو درصدی در انتخابات بندر انزلی،کل مشارکت در استان گیلان را حدود بیست وشش درصد اعلام کرد.

 

دکتر آشوبی در بخشی دیگر از سخنان خود ،با تاکید بر عضویت هر فرد فارغ التحصیل پرستاردر نظام پرستاری،تصریح کرد:با توجه به اینکه معیار شناسایی در این دوره از انتخابات داشتن کارت عضویت نظام پرستاری کارکنان بود،متاسفانه تعداد زیادی از کارکنان فاقد کارت عضویت بودند.

 

وی در پایان با بیان اینکه این انتخابات با حداکثر سلامت در استان گیلان برگزار شد اظهار امیدواری کرد که دغدغهای این صنف با همکاری و تعامل بیش از پیش کمتر شود.

 

سپس ،دکتر علیرضا فروزان مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی نیز در این نشست ضمن تقدیر از تمامی عوامل برگزار کننده ،برگزاری این انتخابات را یکی از آرامترین انتخابات خواند و این امر مرهون تلاش تمامی اعضای هیئت اجرایی و هیئت نظارت چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری اعلام کرد.

 

معصومه شیشه گران ،مدیراداره پرستاری و مامایی دانشگاه نیز ضمن عرض تبریک به اعضاء منتخب جامعه پرستاری اظهار امیدواری کرد که با همدلی و اتحاد،جامعه سختکوش پرستاری به آن جایگاه واقعی خود از لحاظ معشیتی و معنوی برسد.

 

گفتنی است:در ادامه این نشست هریک از اعضای اجرایی و نظارت سخنانی را ایراد کردند.

 

سپس طاهره زاهد صفت و سکینه پرستش هریک به ترتیب با کسب حداکثر مطلق آراء به عنوان رییس و نائب رییس هیئت مدیره نظام پرستاری رشت انتخاب شدند.

 

مطالب بیشتر؛

  • کم‌حوصلگی! به‌نظرم تابستان گذشته نشاط اجتماعی بیشتر از سطح امروز بود. دلیلش هم به انتخابات ریاست‌جمهوری بازمی‌گشت. نشاط اجتماعی در ایران به اوضاع سیاسی بستگی زیادی دارد. به میزانی که فضا گشوده‌تر باشد، پویایی درون جامعه هم بیشتر است و برعکس. حالا یک‌سال پس از برگزاری آن انتخابات، طبیعی است که آن […]
  • قطع راه ارتباطی 5 روستا در آستارا براثر رانش زمین+تصاویر طغیان رودخانه مرداب و خواجه کری سبب آبگرفتگی منازل 200 خانوار در مناطق غربی شهر آستارا شده و رانش زمین، راه ارتباطی روستاهای خان حیاطی، شیری حیاطی، میه کومه، سلی و گونش را با شهر لوندویل قطع کرده […]
  • 7توصیه مهم «اورژانس گیلان» در ارتباط با «چهارشنبه سوری» والدین و مسئولین واحد های آموزشی باید با هشدار به نوجوانان و جوانان آنها را از خطرات و عوارض وحشتناک بازی با آتش و ترقه و مواد منفجره آگاه سازند.
  • زنان مجرد مالزیایی، طعمه​ های اصلی داعش زنان مجرد مالزیایی که بخش قابل توجهی از وقت خود را در رسانه‌های اجتماعی و محیط آنلاین می گذارند، طعمه های اصلی اعضای گروه تروریستی داعش هستند.
  • محمدعلی سپانلو درگذشت محمدعلی سپانلو؛ نویسنده، شاعر و مترجم پیشکسوت و از نخستین اعضای کانون نویسندگان ایران، شامگاه دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در سن ۷۵ سالگی در بیمارستان جم تهران دارفانی را وداع گفت. […]


عناوین ویژه