زمان بارگزاری این صفحه: 6:50 AM UTC

زباله باعث بیماری مردم گیلان شده است.

لاهوتی خطاب به ابتکار؛ شما دو دوره رئیس سازمان محیط زیست کشور بودید حتی یک جلسه برای حل این معضل برگزار نکردید.

به گزارش صدای گیلان ؛ نماینده لنگرود در نطق میان دستور خود با توجه به معضل پسامند و زباله ها در گیلان ، خطاب به ابتکار رئیس سازمان محیط زیست ، گفت؛بحث پسماندها و زباله های خانگی بیماری هایی برای مردم  این استان  فراهم کرده است، شما دو دوره رئیس سازمان محیط زیست کشور بودید حتی یک جلسه برای حل این معضل برگزارنکردید .لاهوتی افزود ؛لازم است  در اسرع وقت برای رفع این معضلات اقدام شود.

لاهوتی با یاد اوری خسارات وارد شده به سیل زدگان لنگرود ، خطاب به نوبخت، افزود: دوبار خدمت شما در مورد پرداخت غرامت حادثه سیل شهرستان رسیدم اما هنوز هیچ مبلغی پرداخت نشده است.

وی خطاب به وزیر نیرو، افزود: سدهای لاستیکی گیلان نزدیک به هزار میلی‌متر بارندگی دارد و نباید دچار خشکسالی شود دستور دهید این چند سد لاستیکی را در استان گیلان به ویژه در شهر لنگرود تسریع کند.

لاهوتی همچنین با قدردانی از اقدامات وزیر بهداشت ،متذکر شد : انتظار است  در مورد تکمیل بیمارستان و درمان‌گاه‌های و استقلال دانشکده پرستاری و پیراپزشکی توجه لازم داشته باشید.

نماینده مردم لنگرود خطاب به  آخوندی گفت ؛ هفتاد میلیارد تومان برای بندر چمخاله هزینه شده اما متوقف شده است.وی افزود؛تاخیر  بارگیری در بنادر باعث خسارات زیادی می شود.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه