زمان بارگزاری این صفحه: 10:21 AM UTC

زخمي شدن 3 رودباري باحمله خرس قهوه اي

صدای گیلان – خرس قهوه ای 3 نفر را در روستای پارودبار زخمی و راهی بیمارستان کرد .

به گزارش صدای گیلان به نقل از واحد مرکزی خبر ؛این خرس در تله سیمی گیر افتاده بود که هنگام تلاش ماموران محیط زیست و اهالی روستا برای نجاتش تله را پاره کرد و پس از زخمی کردن یک محیط بان و 2 روستایی پا به فرار گذاشت .
رییس اداره حفاظت محیط زیست رودبار گفت: 2 مصدوم این حادثه بصورت سرپایی درمان شدند اما یکی از اهالی روستا که پیرمردی80ساله است به علت شدت جراحات در بیمارستان رودبار بستری است .
علی امیری افزود: خرس قهوه ای هم باشلیک گلوله یکی از اهالی روستا از پای درآمد.

مطالب بیشتر؛

  • ذبح مرد افغان به دست داعش/ عکس گروه تروریستی داعش، یک مرد افغانی را به جرم جاسوسی سر برید.
  • بردپیت کدام شعر مولانا را روی بازویش خالکوبی کرد؟ مجله مهر:روزنامه دیلی میل انگلستان به تازگی گزارشی در مورد خالکوبی شعری از مولانا روی دست «براد پیت» هنرپیشه معروف هالیوود منتشر کرد و مدعی شد که وی با نشان دادن بازوی دست راست خود به هوادارنش گفته که عبارت «آنجا دشتی است، فراتر از همه تصورات راست و چپ. تو را آنجا خواهم دید» شعری است از […]
  • متولیان اجرای انتخابات نباید جناحی برخورد کنند رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت؛ کسانی که متولی اجرای انتخابات سالم هستند نباید در راستای تقویت جناح و حزب خود حرکت کرده و یا از بیت المال سوء استفاده نمایند.
  • کم‌آبی بیش از 300 روستای گیلان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی(آبفار) گیلان گفت: برای رفع مشکل کم آبی در روستاهای گیلان به بیش از 385 میلیارد ریال اعتبار نیاز است. به گزارش ایسنا، منطقه گیلان، محمدعلی فرّامینی در جلسه آبفار گیلان با بیان اینکه در 329 روستای گیلان باید طرح‌های مقابله با کم آبی اجرا شود، افزود: […]
  • دستگیری پزشک قلابی در رشت رییس پلیس فتای گیلان از شناسایی و دستگیری پزشک قلابی فعال در شبکه های اجتماعی که 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.


عناوین ویژه