زمان بارگزاری این صفحه: 9:42 PM UTC

زمان فروش بلیت های نوروزی اتوبوس اعلام شد

صدای گیلان – متقاضیان می توانند از دهم اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت شرکت های مسافری نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری کشور گفت: تمام شرکت های مسافربری در سطح کشور برای جابه جایی مسافران نوروزی آماده شده اند و متقاضیان می توانند از دهم اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت شرکت های مسافری نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند.

احمدرضا عامری فروش حضوری بلیت های نوروزی نیز از 17 اسفند ماه جاری آغاز می شود و متقاضیان می توانند در سطح استانها با مراجعه به دفاتر شرکت های تعاونی مسافربری در ترمینال ها و سطح شهر بلیت های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ایرنا، وی با بیان آنکه در حاضر برنامه ای برای افزایش قیمت بلیت ناوگان حمل و نقل عمومی در ایام تعطیلات نوروزی نداریم، گفت: همه متقاضیان بلیت های مورد نیاز خود را با قیمت مصوب خریداری خواهند کرد.

عامری با اشاره به تعداد مسافران نوروزی در سال گذشته، اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی سال گذشته حدود 45 میلیون مسافر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی جابه جا شدند و پیش بینی می کنیم امسال مسافران بیشتری با ناوگان عمومی (اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه) در سطح کشور جابه جا شوند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری یادآور شد: طرح نوروزی همانند سنوات گذشته از 25 اسفند تا 15 فروردین ماه سال آینده اجرا می شود و هم اکنون تمام ناوگان حمل ونقل عمومی کشور برای جابه جایی هموطنان آماده شده اند.

وی بر کنترل و نظارت بر ناوگان حمل ونقل عمومی در این ایام تاکید کرد و گفت: نظارت بر ناوگان حمل ونقل عمومی یک فرآیند دایمی است اما در ایام تعطیلات نوروزی کنترل ها و نظارت های فنی بیشتر می شود تا هموطنان با ایمنی بیشتری در ایام تعطیلات نوروزی در جاده های کشور جابه جا شوند.

عامری از برگزاری نشستی در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد و گفت: به منظور آمادگی بیشتر و افزایش نظارت های قانونی طی چند روز گذشته نشستی با دست اندرکاران و مدیران فنی سازمان راهداری برگزار شد تا با هماهنگی های بیشتری طرح نوروزی ناوگان حمل و نقل عمومی در سطح کشور اجرایی شود.

مطالب بیشتر؛

  • پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس از دهم اسفند در گیلان صدای گیلان - معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس های بین شهری همزمان با سراسر کشور در استان از دهم اسفندماه جاری خبر […]
  • پيش‌فروش «بليت اتوبوس» به صورت حضوری از تاريخ 17 اسفندماه صدای گیلان - پيش‌فروش بليت اتوبوس عید 94 به صورت مراجعه حضوري از تاريخ 17 اسفندماه.
  • دستگیری آدم‌ربايان 200هزار دلاري در تهران/ تصاویر رئيس پليس آگاهي پايتخت از انجام دو عمليات همزمان براي دستگيري سه آدم‌ربايي که با ربودن پسربچه‌اي ۱۳ ساله، قصد اخاذي ۲۰۰ هزار دلار پول نقد از خانواده وي را داشتند خبر […]
  • کم‌حوصلگی! به‌نظرم تابستان گذشته نشاط اجتماعی بیشتر از سطح امروز بود. دلیلش هم به انتخابات ریاست‌جمهوری بازمی‌گشت. نشاط اجتماعی در ایران به اوضاع سیاسی بستگی زیادی دارد. به میزانی که فضا گشوده‌تر باشد، پویایی درون جامعه هم بیشتر است و برعکس. حالا یک‌سال پس از برگزاری آن انتخابات، طبیعی است که آن […]
  • بیانیه پایانی همایش سراسری اصلاح‌طلبان کشور صدای گیلان - از دولت و قوه قضائیه می‌خواهیم، سرچشمه‌های فساد و انحصارات بحران‌آفرین را که در کنار اقدام به وظایف قانونمند خود در خدمت به مردم و کشور در عرصه‌های اقتصادی، رسانه‌ای حضور همه جانبه پیدا کرده‌اند را […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه