زمان بارگزاری این صفحه: 5:09 PM UTC

زندان انزلی از حداقل امکانات محروم است

نخستین جلسه ی هیئت مدیره ی انجمن حمایت از زندانیان انزلی در سال ۹۴ با دستور تعیین مدیرعامل و اعضاء در زندان انزلی برگزار گردید.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی زندانهای گیلان در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین ایران عقیده دادستان  انزلی با اشاره به  وظایف سازمانی انجمن در زمینه های اشتغال زایی مددجویان و مساعدت مالی به خانواده های آنان بر برنامه ریزی و سازماندهی مطلوب تر منابع مالی، امکانات سخت افزاری و نیروی انسانی در دوره ی جدید، در راستای نیل به اهداف انسانی انجمن تاکید کرد. وی همچنین پیشنهاد داد جلسات هیات مدیره به طور متناوب و ماهانه با حضور مسئولین شهری و استانی در مکان زندان برگزار تا علاوه بر شناخت عمیق تر مشکلات و معضلات مبتلا به زندان و زندانیان و خانواده های آنان، امکان بهره مندی هر چه بیشتر انجمن از امکانات مادی ومعنوی نهادهای تصمیم ساز فراهم شود.

 

در ادامه ی  فرماندار  شهرستان بندر انزلی  ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع هئیت مدیره انجمن حمایت از زندانیان انزلی از این انجمن به عنوان نهادی با ثبات و شناخته شده در میان اقشار جامعه یاد کرد. صفرنژاد با اشاره به این که زمان کمی از تصدی وی  به عنوان فرماندار شهر می گذرد و هنوز شناخت کافی و وافی از مشکلات و معضلات ویژه ی زندان و زندانیان در انزلی ندارد افزود: زندان انزلی با توجه به استقرار در مرکز شهر -که خود یک مشکل اساسی ست-،از نظر فضا و ساختمان نیز از حداقل امکانات محروم است و نسبت به سایر بخش ها توسعه نداشته و قابل مقایسه با بسیاری از  زندانها در سایر مناطق کشور نیست. وی شناخت جامع از خیرین را در راستای جلب کمک های ایشان به انجمن ضروری دانست و تاکید کرد فرمانداری انزلی آمادگی دارد همه ی توان خود را در جهت تقویت انجمن حمایت به کار گیرد که این خود مستلزم ارائه ی راه کار و برنامه مدون از سوی اعضا و رایزنی و پیگیری آنان و مدیریت مجموعه تا رسیدن به نتایج مطلوب است.

 

در پایان این جلسه اعضای جدید هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان انزلی به شرح ذیل انتخاب و معرفی شدند:

۱- آقای پورحسین/ مدیرعامل

۲- آقای علی نژاد/ رئیس هیئت مدیره

۳- آقای عاشوری/ نائب رئیس

۴- خانم وهابی/ بازرس

۵- آقای ناصحی/ خزانه دار

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه