زمان بارگزاری این صفحه: 10:32 PM UTC

زیباکلام؛ تلویزیون مال هواداران جلیلی است

زیباکلام معتقد است صداوسیما کاملا تاکید دارد که سازمانی متعلق به گروهی خاص از اصولگرایان تندرو است و از آشکار شدن این موضوع هم ابایی ندارد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

شب گذشته (دوشنبه ۳۰ آذر ماه) همزمان با شب یلدا قرار بود مصاحبه عادل فردوسی‌پور با محمدجواد ظریف از شبکه سوم سیما پخش شود اما این مصاحبه به دلیل عدم موافقت مدیران صداوسیما پخش نشد. البته قبل از آغاز برنامه نود غلامعلی حداد عادل آنهم در آستانه انتخابات مجلس و درحالی‌که وی نیز در شمار کاندیداهای این دوره است؛ در یک برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا کرد و به صورت زنده سخنرانی کرد و برای مخاطبان شعر خواند.

 

صادق زیباکلام (استاد دانشگاه) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره این رفتار مدیران سازمان اظهار داشت: رفتار صداوسیما نشان داد این سازمان متعلق به همه ۸۰ میلیون نفر مردم ایران نیست بلکه متعلق به ۴ میلیون نفری است که در زمان انتخابات ریاست جمهوری به سعید جلیلی رای داده‌اند.

 

وی ادامه داد: رفتار صداوسیما پیش از آمدن محمد سرافراز به این سازمان و در زمان ضرغامی نیز همین گونه بود اما تفاوت ضرغامی با سرافراز در این است که ضرغامی حداقل حفظ ظاهر می‌کرد.

 

زیباکلام افزود: ضرغامی گهگاه مصاحبه‌هایی از افراد غیراصولگرا پخش می‌کرد تا بگوید فراجناحی عمل می‌کند اما سازمان در این دوره اصلا اصراری بر این امر ندارد و حفظ ظاهر را نیز کنار گذاشته است.

 

وی تاکید کرد: مدیران این سازمان تاکید دارند؛ بگویند رسانه ملی تنها متعلق به یک جریان خاص سیاسی است و بیان این مسئله و رفتار را زشت و ناپسند هم نمی‌دانند. عملکرد آنها نشان داده حمایت آشکارشان از یک دسته و گروه در نظر خودشان نه تنها قبحی ندارد که ضرورت نیز دارد.

 

وی با اشاره به اینکه رفتار صداوسیما نشان داده فقط متعلق به جریان اصولگرای تندرو است؛ گفت: این سازمان از بودجه عمومی و مالیات مردم اداره می‌شود اما رفتارش عملا دهن‌کجی به مالیات‌دهندگان است. آنها نه تنها این رفتار را زشت نمی‌دانند بلکه با اعتماد به نفس هرچه تمام‌تر آشکارا نشان می‌دهند که تصمیمات ما به هیچ فردی مربوط نیست.

 

وی با تاکید بر اینکه صداوسیما؛ ۹۲ درصد مردم را نادیده می‌گیرد؛ گفت: در سازمان صداوسیما نه سیدمحمد خاتمی جایی دارد نه محمدجواد ظریف و نه هیچ استاد دانشگاه مستقل دیگری. فقط و فقط همان ۸ درصدی که به سعید جلیلی رای دادند؛ حق دارند. آنها هم آشکارا حق ۹۲ درصد مردم را فدای ۸ درصد از طرفداران اصولگرای تندرو می‌‌کنند.

 

مطالب بیشتر؛۲ نظر یا دیدگاه برای “زیباکلام؛ تلویزیون مال هواداران جلیلی است”

 1. متاسف نوشته است:

  این زیباکلام خودش مهره آمریکا است
  ایشان کسی است که حاضر به محکومیت فرمانده ناو آمریکایی در هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران در اواخر جنگ تحمیلی نشدند
  ایشان همان کسی است که گفته من اسراییل را به رسمیت می شناسم چون سازمان ملل آن را به رسمیت شناخته . غافل از آن که همین سازمان ملل که دست پرورده و نوکر آمریکا هست( از بدو تاسیس تا الان ) صدها بار ایران را محکوم کرده و طرفدار و نوکر اسراییل و انگلیس و ابرقدرتهاست
  همون بهتر که امثال زیباکلام در پشت پرده باشند و حکومت آنها را ….. هم حساب نمی کند

 2. اشکان نوشته است:

  زیباکلام از جمله افرادی است که با سخنان خود همه را مجذوب می کند ولی بعد از تحلیل صحبتهایش می بینیم که دارد راه را برای استکبار هموار می کند
  مرگ بر قلم به دست مزدور
  یک بار نشد شفاف موضعش را در خصوص آمریکا و اسراییل و نظام و حکومت بیان کند
  همیشه در لفافه صحبت می کند
  همیشه آیه یاس و نحس می خواند . خدارو شکر ملت بیدار است و به چنین افرادی اجازه هیچ حرکتی نمی دهد
  مرگ بر منافق
عناوین ویژه