زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 PM UTC

ساخت ساختمان جدید اورژانس بیمارستان صومعه‌سرا در دهه فجر

صدای گیلان – رئیس بیمارستان امام خمینی صومعه‌سرا از آغاز عملیات ساخت ساختمان جدید اورژانس این بیمارستان در دهه فجر خبر داد.

صدای گیلان/ محمد علی خصوصی شامگاه شنبه در جمع مدیران این شهرستان با گرامیداشت فرا رسیدن ایام دهه پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ساختمان اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) در مساحت 3 هزار و 700 متر مربع ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه کارهای علمی و پژوهشی ساخت این ساختمان صورت گرفته است، تصریح کرد: پس از پیگیری‌های صورت گرفته، به دلیل مشکلات اقتصادی محقق نشد. وی با بیان اینکه امیدواریم این ساختمان پس از کلنگ‌زنی مشمول زمان نشود و سریعاً ساخت آن به پایان برسد و مورد بهره‌برداری قرار گیرد

وی میزان مراجعات مردمی و بیماران به اورژانس بیمارستان مذکور را سالانه بین 12 تا 13 هزار نفر عنوان کرد و افزود: باید یک محیط مناسب برای آن در نظر گرفته شود.

خصوصی یادآور شد: اگر بخواهیم این اورژانس را به صورت آکادمی بسازیم یکی از اورژانس‌های مجهز و شاخص در غرب استان می‌شود.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: این ساختمان در چهار طبقه بنا شده و دارای 16 تخت برای بزرگسال، دو تخت برای کودکان و یک تخت ایزوله با دستگاه‌های مدرن و پیشرفته تعبیه می‌شود.

به گزارش فارس، استاندار گیلان به همراه هیئت همراه در روز 18 بهمن ماه جاری برای افتتاح پروژه‌های کارخانه تولیدی کاغذهای چندلایه با اعتبار 60 میلیارد تومان، آب شرب سالم شهرستان صومعه‌سرا با اعتبار 20 میلیارد تومان و مخزن 5 هزار متر مکعب و مدرسه نرجس به صومعه‌سرا سفر می‌کند. – See mor

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه