زمان بارگزاری این صفحه: 3:36 AM UTC

ساخت مستند «ملوانان تنها به دریا نمی روند» در بندرانزلی/ عکس

بندر انزلی – صدای گیلان؛ مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از پشت صحنه فیلم مستند «ملوانان تنها به دریا نمی روند» در بندرانزلی بازدید به عمل آوردند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از پشت صحنه فیلم مستند «ملوانان تنها به دریا نمی روند» در بندرانزلی بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به همراه سید محمد مهدی طباطبایی نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور، مجید مغنیان معاون اداری مالی و حقوقی و شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی این مرکز و علیرضا حسینی و رضا خوشدل از تهیه‌کنندگان ارشد سینمای مستند ایران، روز جمعه با حضور در لوکیشن تالاب انزلی و ورزشگاه تختی انزلی در جریان بازی دو تیم ملوان و استقلال؛ از نزدیک در جریان مراحل ساخت فیلم مستند اجتماعی ورزشی «ملوانان تنها به دریا نمی روند» قرار گرفتند.

فاضلی و طباطبایی نژاد در حاشیه این بازدید درباره مسائل حوزه فرهنگی و سینمایی گفت و گو کردند.

 

فیلمبرداری مستند «ملوانان تنها به دریا نمی روند» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی الله کرم رضائی زاده با موضوع تاریخچه تیم قدیمی و ریشه دار ملوان و شور و علاقه مندی خاص مردمان شهر بندرانزلی به این تیم در این شهر ادامه دارد.

عوامل این فیلم مستند عبارتند از: تحقیق و پژوهش: الله‌کرم رضائی‌زاده، همایون رضایی‌زاده، مدیر تصویربرداری: صادق سوری، تدوین: حمید نجفی‌راد، صدابردار: مهدی کریمی، دستیار کارگردان: شهریار رضایی زاده، دستیار تصویربردار: حامد معصومی، مدیرتولید و برنامه‌ریز: همایون رضایی‌زاده، عکاس: حسام جمشیدی‌فلاح.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه