زمان بارگزاری این صفحه: 2:02 PM UTC

سارقان مسلح بانك صادرات رشت دستگير شدند

رئيس پليس آگاهي استان گيلان از دستگيري سارقان مسلح بانك صادرات شعبه انصاري شهرستان رشت خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئيس پليس آگاهي استان گيلان از دستگيري سارقان مسلح بانك صادرات شعبه انصاري شهرستان رشت خبر داد.

 

سرهنگ” فرهاد فلاح كريمي” رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان در مصاحبه با پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع سرقت مسلحانه بانک صادرات شعبه شهيد انصاري شهرستان رشت در 16 شهريور سالجاري، كارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي دستگيري سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

 

رئيس پليس آگاهي استان گيلان افزود: كارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنايي با بازبيني چندين باره تصاوير ضبط شده از سارقان مسلح در حين سرقت بانك، موفق شدند پس از چند ماه يكي از سارقان را شناسايي كرده و وي را به دقت زير نظر گرفتند.

 

سرهنگ فلاح كريمي با بيان اينكه كارآگاهان با زير نظر داشتن نامحسوس اين سارق، همدست وي را نيز شناسايي كردند، بيان داشت: سارق 28 ساله در عملياتي غافلگيرانه در مخفيگاهش در شهرستان رشت و همدست23 ساله وي نيز با اخذ نيابت قضايي كارآگاهان آگاهي و عزيمت به بندرعباس، در استان هرمزگان در 27 اسفندماه سالجاري دستگير شد.

 

فلاح كريمي با اشاره به اينكه متهمان در ابتدا منكر هرگونه سرقت شده ولي در مواجهه با دلايل و مستندات جمع آوري شده پليس در چندماه گذشته، به سرقت اعتراف كردند، اظهار داشت: سارقان از نظر اخلاقي و همچنين شرارت داراي پرونده ها و سوابق متعدد در اداره پليس مي باشند.

به گفته وي، پرونده متهمان هم اكنون در پليس آگاهي مفتوح و تحت بررسي مي باشد.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه