زمان بارگزاری این صفحه: 6:44 PM UTC

سارق حرفه‌ای باتری خودروها در رشت دستگیر شد

صدای گیلان – فرمانده انتظامی رشت از دستگیری سارق حرفه‌ای که در کمتر از 30 ثانیه باتری خودروها را در رشت سرقت می‌کرد خبر داد.

به گزارش سایت صدای گیلان ؛رحیم شعبانی عصر امروز در نشست انتظامی این شهرستان اظهار کرد: سرقت باطری خودروها در نقاط مختلف رشت به پلیس گزارش داد.

وی یکنواخت بودن سرقت باتری خودروها را دلیل پیگیری پلیس عنوان کرد و افزود: سرقت‌ها در کمترین زمان ممکن اتفاق افتاد.

فرمانده انتظامی رشت ادامه داد: گشت‌های پلیس در کمتر از 10 روز فردی را که درصدد باز کردن کاپوت خودرویی بود در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات مال‌باختگان مبنی بر اینکه خودروهای در نقاط خلوت پارک بوده پلیس را بر آن داشت تا گشت‌های خود را به این نقاط بیشتر سوق دهد و افراد مسئله‌دار را بیشتر تحت نظر قرار دهند.

شعبانی با اشاره به اینکه سارق ابتکار خاصی در باز کردن کاپوت خودروها داشته است، یادآور شد: سارق در کمتر از 30 ثانیه اقدام به سرقت باتری خودروها می‌کرده است.

وی با اشاره به اینکه سارق در مقابل دلایل پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید، یادآور شد: این فرد که با حضور غافلگیرانه ماموران متعجب شده بود در تحقیقات مقدماتی توأم با مستندات پلیس اعتراف کرد.

رئیس پلیس رشت فعالیت عمده سارق را سرقت باتری خودروها ذکر کرد و افزود: این سارق خودروهایی که در نقاط خلوت پارک بوده را هدف قرار می‌داده است.

وی با اشاره به انجام 22 فقره سرقت باتری خودروها یادآور شد:مالخر در عملیات پلیس با 11 باتری سرقتی دستگیر شد./خبرگزاری فارس

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه