زمان بارگزاری این صفحه: 12:50 PM UTC

سارق سریالی خودرو در آستارا دستگیر شد

آستارا ـ صدای گیلان ؛ فرمانده انتظامی شهرستان آستارا از دستگیری سارق سریالی با سابقه خودرو در این شهرستان در کمتر از سه ساعت خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرهنگ رحیم مهدی زاده روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ با شماره معلوم از شهرستان تالش و احتمال انتقال آن به شهرستان آستارا ، مورد بلافاصله از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به تمامی واحدهای گشتی سطح حوزه استحفاظی اعلام شد.

 

وی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی فعال در واحدهای گشت به صورت جدی نقاط آلوده و جرم خیز را زیر نظر داشتند، افزود: ماموران انتظامی پاسگاه ویرمونی حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی در روستای عباس آباد آستارا به یک دستگاه پراید مشکوک شده و طی بررسی و استعلام پلاک خودرو مشخص شد ، همان خودروی سرقتی از شهرستان تالش است.

 

وی اضافه کرد: راننده بدون توجه به دستور ایست ماموران پلیس با انجام حرکات مخاطره آمیز و مارپیچ قصد متواری شدن از محل را داشت که با هوشیاری ماموران و به کارگیری شگردهای خاص پلیسی دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی بندر آستارا با اشاره به کشف خودروی سرقتی در کمتر از سه ساعت اظهار کرد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد راننده 31 ساله خودرو دارای سوابق متعدد و سریالی سرقت خودرو می باشد که بلافاصله با انجام مراتب تشکیل پرونده ، سارق خودرو تحویل مقام قضایی شد.

 

شهرستان 86 هزار نفری آستارا در 200 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه