زمان بارگزاری این صفحه: 4:23 AM UTC

سازمان تامین اجتماعی؛ حذف دفترچه های درمانی صحت ندارد

سازمان تامین اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد : بیمه شدگان و افراد تحت پوشش این سازمان ؛ آخرین اخبار مربوط به قوانین و مقررات این سازمان را از طریق سایت رسمی این سازمان و رسانه های معتبر کشور جویا شوند

حذف دفترچه های درمانی صحت ندارد

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سازمان تامین اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد : بیمه شدگان و افراد تحت پوشش این سازمان ؛ آخرین اخبار مربوط به قوانین و مقررات این سازمان را از طریق سایت رسمی این سازمان و رسانه های معتبر کشور جویا شوند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، اخیرا مشاهده شده است برخی با سوءاستفاده از ابزار و امکانات فضای مجازی؛ و تنها با هدف کسب درآمد اقدام به انتشار اخباری با موضوع قوانین تامین اجتماعی می کنند که باعث ایجاد تشویش در اذهان عمومی و فراهم شدن زمینه سوء استفاده می شود.

 

انتشار پیامکی با موضوع ” حذف دفترچه های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی از شهریور” نمونه ای از این دست اطلاعات است که با هدف کسب درآمد ارسال شده است؛ در حالی که در مراجعه به اصل خبر مشخص می شود، حذف دفترچه های درمانی در مرحله اول تنها برای بیماران خاص و به منظور سهولت دریافت خدمات درمانی این افراد انجام خواهد گرفت.

 

این سازمان از عموم مردم کشورمان درخواست کرد ؛ منبع اصلی برای دریافت اطلاعات و اخبار مرتبط با تامین اجتماعی از طریق سایت رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir ،نشریه آتیه نو و سامانه پیامکی این سازمان به شماره ۱۰۰۰۱۴۲ و نیز رسانه های معتبر دیداری، شنیداری و مکتوب کشور باشد تا زمینه سوءاستفاده افراد یا شرکت های سودجو فراهم نگردد و در این قبیل موارد ؛ مراتب از سوی این سازمان و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

 

مطالب بیشتر؛

  • همایش بزرگ کوه‌پیمایی بانوان گیلان/ بنر دومین همایش بزرگ کوه‌پیمایی بانوان گیلان برگزار می شود.
  • اظهارات محمودسریع القلم در رشت به گزارش خزرآنلاین، محمود سریع‌القلم عصر دیروز(دوشنبه) در همایش «تحولات بین‌المللی و پیش‌نیازهای توسعه ایران» با بیان اینکه توسعه‌یافتگی از اصولی برخوردار است، با بیان اینکه اصول توسعه‌یافتگی بین‌المللی هستند، اظهار داشت: اصول توسعه‌یافتگی در علوم انسانی و مبانی وجود دارد. وی با تأکید […]
  • کشف انبار‌ مهمات تروریست‌ها در سراوان صدای گیلان - یک منبع مطلع گفت: نیروهای جان برکف اطلاعات یک انبار مهمات و موادمنفجره متعلق به تروریستها را در شهرستان سراوان کشف کردند.
  • رهبر انقلاب؛ ائتلاف مبارزه با داعش پوچ و جهت‌دار است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص تشکیل ائتلافی تحت عنوان مبارزه با داعش را پوچ، توخالی و جهت‌دار خواندند و تأکید کردند: حرکتی که در عراق انجام شد و کمر داعش را شکست، کار آمریکایی‌ها نبود، بلکه کار مردم، ارتش و نیروهای مردمی عراق بود. به گزارش صدای گیلان به نقل از […]
  • مفتی وهابی همجنس‌گرایی را مجاز دانست فتوای عجیب یکی از مفتی های برجسته وهابیت در عربستان سعودی، مبنی بر جواز همجنس گرایی در اسلام شگفتی رسانه های عراقی را برانگیخت.


عناوین ویژه