زمان بارگزاری این صفحه: 8:48 PM UTC

سامانه ۱۵۰۴؛ دریافت گزارش تخلفات جنگلی

رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری از راه اندازی سامانه ۱۵۰۴ برای دریافت گزارش های مردمی درباره آتش سوزی ، تخلف و تصرفات جنگلی در کشور خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری از راه اندازی سامانه ۱۵۰۴ برای دریافت گزارش های مردمی درباره آتش سوزی ، تخلف و تصرفات جنگلی در کشور خبر داد.

 
خدا کرم جلالی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود: سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور حداکثر تلاش خود را در جهت حفاظت و احیای این منابع طبیعی به عنوان امانت گذشتگان و سرمایه آیندگان بکار گرفته است تا با مشارکت مردمی و جوامع محلی ؛ راهبردهای اساسی جامع نگر را در ارتقای فرهنگ حفظ و احیای پایدار جنگل ها نهادینه کند.

 
وی افزود: همه مردم احساس مسئولیت شدیدی نسبت به منابع طبیعی، جنگل ها و مراتع دارند و از آنجایی که آتش سوزی ها به عنوان یکی از دغدغه ها مهم است، علاوه بر اقدامات جنگلبانان در کنترل بموقع اتش سوزی، سامانه ای برای دریافت گزارش های مردمی راه اندازی شده است.

 
وی با تاکید بر فرهنگسازی در زمینه حفاظت از جنگلها و منابع طبیعی افزود: در زمینه قاچاق چوب و نیز برداشت های بی رویه از عرصه های جنگلی هم مردم می توانند به سامانه ۱۵۰۴ اطلاع دهند تا یگان حفاظت ما بتواند در اسرع وقت آنها را تعقیب و رسیدگی کند.

 

مطالب بیشتر؛

  • اکبر حقی سرپرست اداره منابع طبیعی فومن شد صدای گیلان - مهندس اکبر مهتدي حقي از سوي مديرکل منابع طبيعي و آبخيزداري استان گيلان به عنوان سرپرست جديد اداره منابع طبيعي شهرستان فومن معرفي شد.
  • محمود دولت ابادی شوالیه شد. صدای گیلان - نشان شوالیه هنر و ادب فرانسه پیش‌تر به هنرمندان ایرانی دیگری همچون شهرام ناظری، محمدرضا شجریان، رضا سیدحسینی، محمدعلی سپانلو، عباس کیارستمی، لیلا حاتمی، پری صابری، لیلی گلستان، جلال ستاری، داریوش مهرجویی و کامبیز درمبخش اهدا شده […]
  • لاریجانی: ما زن و بچه داریم! صدای گیلان - رئیس مجلس می گوید هنوز به این نتیجه نرسیدم که میتوانم حزب تشکیل دهم،ولی اگر احساس کنم وجودم می تواند به حزبی کمک کند حتما این کار را می کنم.
  • ایران باید در آینده کشوری نیروگاه ساز شود/ دو واحد نیروگاهی جدید احداث می شود رییس جمهوری با تأکید بر اینکه باید تمام فکرمان را برای افزایش قدرت ملی واقعی و به دور از شعارزدگی بکار بگیریم، اظهار داشت: قدرت ملی با احیای فرهنگ ایثار، شهادت و ایستادگی و افزایش تولید، بهره‌وری از امکانات و توسعه صنعت، تقویت […]
  • 6 اسفند؛ تولد هوشنگ ابتهاج، غزلسراي بزرگ معاصر صدای گیلان - «امير هوشنگ ابتهاج سميعي گيلاني» متخلص به «ه‍. الف سايه»، شاعر و غزلسراي بزرگ معاصر 6 اسفند 1306 در رشت به دنيا آمد.


عناوین ویژه